reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Trochę same to na siebie ściągnęłyście jak pisałyście o nas 'barany co wierzą w ten cyrk ze szczepieniami'. Potem poprawiłyście tym, że przysługują Wam dodatkowe badania, ale nie chcecie ich robić, bo 'co ma być to będzie'. Zdecydowana większość dziewczyn ma tutaj odmienne zdanie na oba tematy i dlatego możecie się czuć wyobcowane.
Dziewczyny utworzyły swój osobny wątek, więc w sumie to zapraszam do niego osoby o poglądach podobnych do dziewczyn :) Unikniemy niepotrzebnego stresu i kłótni :)

 
reklama
Pracujecie dziewczyny, czy już macie L4? Ja od czwartku niezależnie od tego co usłyszę biorę zwolnienie lekarskie. Jeśli ciąża jest zdrowa, to chce się chronić przed stresem. Jeśli czeka mnie poronienie, to też nie zamierzam w pracy co chwilę w bieliznę zaglądać🙄 teraz podobno nie kierują od razu na zabieg tylko czekają jak organizm sam sobie poradzi...tzn u mnie tak jest. Zabieg to ostateczność.
 
Ja dziś na 16.
Nie śpię od 3... Mega się boję, że też usłyszę, że serduszko nie bije 😞
Mąż ma wrócić wcześniej z pracy żeby mnie zawieźć bo w takim przypadku chyba nie będę sama w stanie wrócić samochodem do domu..
 
Hej 🙂

Czytam Was i tyle zlych wiadomsoci dawno nie było 😞 bardzo mi przykro i życzę Wam dużo siły i aby wszystko się dla Was pomyślnie ułożyło.

Ja mam jutro swoje wizyty i przez to wszystko sama się stresuje 🥺 staram się myśleć pozytywnie, nie mam żadnych dziwnych bóli ani plamień/krwawień. Mam ogromną nadzieję ale i mega stres.. od 2 dni też lepiej się czuje bo nie jest mi ciągle niedobrze. Niby fajnie ale troszkę też się obawiam, czy wszystko ok. Jutro u mnie powinno być wg. pierwszego usg 8+0. Oby do jutraaaa.... 😳😳🤞
 
Pracujecie dziewczyny, czy już macie L4? Ja od czwartku niezależnie od tego co usłyszę biorę zwolnienie lekarskie. Jeśli ciąża jest zdrowa, to chce się chronić przed stresem. Jeśli czeka mnie poronienie, to też nie zamierzam w pracy co chwilę w bieliznę zaglądać🙄 teraz podobno nie kierują od razu na zabieg tylko czekają jak organizm sam sobie poradzi...tzn u mnie tak jest. Zabieg to ostateczność.

Ja cały czas pracuję, na szczęście zdalnie - ale i tak jest średnio, bo przez większą część dnia jest mi niedobrze, mam problemy z brzuchem (które w ciąży mi się nasiliły - wzdęcia, gazy, odbijanie itp.), ale jeszcze czekam. Jestem dość podatna na stres i od razu cały organizm mi reaguje, więc rozumiem Twoje podejście i jeśli będzie u mnie okej z ciążą, to też nie będę bardzo długo pracować.

P.S. nie rozmyślaj o poronieniu, nie ma co sobie dokładać nerwów :)
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja dziś idę na 11 🙂 Troszkę się stresuję, ale jestem dobrej myśli. Według wcześniejszych obliczeń lekarza dziś jest 9+4, od początku ciąży nie mam żadnych objawów, z wyjątkiem większego zmęczenia. Umówiłam się też prywatnie na prenatalne 5 października wtedy będzie 12+4 i mam nadzieję, że po tych badaniach trochę się uspokoję 🙈
 
Do góry