reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
No i jest. Młody ma się dobrze, ma już ponad 3 cm i idzie dokładnie jak OM, czyli 10+0 dziś. 😍
A czemu Młody? Przeczucie. Mój mąż mówi 'bobo', ale to takie bezosobowe i mi nie pasuje. 😂

20210913_144040.jpg
 
Tak, dla kobiet w ciąży norma to 92😔
Ja z krwi miałam 100 dlatego skierował mnie na krzywą i przed glukozą "z palca" miałam wynik 100 i myślę sobie świetnie.. Ale krzywa wyszła ok
No ja jak robiłam pod koniec sierpnia wynik samej glukozy na czczo to wyszło 96.
A krzywa 99, 105, 126.
Znów będę katować się dietą....
 
No i jest. Młody ma się dobrze, ma już ponad 3 cm i idzie dokładnie jak OM, czyli 10+0 dziś. 😍
A czemu Młody? Przeczucie. Mój mąż mówi 'bobo', ale to takie bezosobowe i mi nie pasuje. 😂

Zobacz załącznik 1316517
O kurde normalnie widze twarz 😁 a w głowie to mózg tak fajnie widać? Ja to z tych usg zielona jestem, ale tu fajnie człowieka widać 😁
 
reklama
No ja jak robiłam pod koniec sierpnia wynik samej glukozy na czczo to wyszło 96.
A krzywa 99, 105, 126.
Znów będę katować się dietą....
No niestety, mi lekarz powiedział że to jest na granicy u mnie i ze diabetolog moze powiedziec, ze nie mam cukrzycy albo sama dieta wlasnie ale on musi dac mi skierowanie nawet z takim wynikiem o 0.9 wiecej.. :)
 
Do góry