reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny ktore prowadzicie ciąże w Medicover- czy robicie to tylko tam ? Dodatkowo chodzicie tez na NFZ czy nie ?
wiem ze głupie ale mama suszy mi głowę że MUSZĘ chodzić na NFZ bo inaczej będę płaciła w normalnym szpitalu według mnie to kompletna bzdura
 
Dziewczyny ktore prowadzicie ciąże w Medicover- czy robicie to tylko tam ? Dodatkowo chodzicie tez na NFZ czy nie ?
wiem ze głupie ale mama suszy mi głowę że MUSZĘ chodzić na NFZ bo inaczej będę płaciła w normalnym szpitalu według mnie to kompletna bzdura
Totalna bzdura. Przecież jesteś normalnie ubezpieczona przez NFZ, a nawet jakbyś nie była to ciężarne maja darmowa opiekę tak czy siak :)
 
Dziewczyny ktore prowadzicie ciąże w Medicover- czy robicie to tylko tam ? Dodatkowo chodzicie tez na NFZ czy nie ?
wiem ze głupie ale mama suszy mi głowę że MUSZĘ chodzić na NFZ bo inaczej będę płaciła w normalnym szpitalu według mnie to kompletna bzdura
Pierwsze słyszę żeby płacić w szpitalu jak się chodzi prywatnie. Ja nie wiem czy będę prowadzić tylko w Medicoverze, ale jeśli nie to na pewno nie na NFZ tylko prywatnie. Skoro odprowadzasz normalnie składki to bez względu na to czy prowadzisz ciążę na NFZ czy nie to szpital Ci przysługuje :)
 
Dziewczyny ktore prowadzicie ciąże w Medicover- czy robicie to tylko tam ? Dodatkowo chodzicie tez na NFZ czy nie ?
wiem ze głupie ale mama suszy mi głowę że MUSZĘ chodzić na NFZ bo inaczej będę płaciła w normalnym szpitalu według mnie to kompletna bzdura

Ja zamierzam prowadzić tylko w Medicover i kiedys lekarz powiedział mi, ze normalnie wypisuje skierowanie do porodu i ide do dowolnie wybranego szpitala na nfz bez problemu i rodze :) także nie powinno być problemu.
 
Dziewczyny ktore prowadzicie ciąże w Medicover- czy robicie to tylko tam ? Dodatkowo chodzicie tez na NFZ czy nie ?
wiem ze głupie ale mama suszy mi głowę że MUSZĘ chodzić na NFZ bo inaczej będę płaciła w normalnym szpitalu według mnie to kompletna bzdura
Nic nie będziesz płacić w szpitalu. Nie słuchaj się mamy 😛😊
 
reklama
Ja juz po wizycie u lekarza. Jestem zadowolona, na obecną chwilę u niego zostaje 😊 powiedział, że wszystkie wyniki są dobre, że TSH jest troszkę podwyższone ale nie jest jakieś złe. Dał mi skierowanie do diabetologa przez ten cukier na czczo. Znowu badania krwi i moczu mam zrobić i bez problemu dal skierowanie na jeszcze jedno usg. Wszystko mam zrobić na kolejną wizytę 15.09 😊😊
Mam też już swoją kartę ciąży 🥰 co za dzień!

A tak się spieszyłam do położnej bo był korek, że ciśnienie mi wyszło ponad 140 🤣🤣 musiałam jej tłumaczyć, że leciałam i mi gorąco itd haha
 
Do góry