reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Po przeczytaniu wiadomości od Chocolate1 po prostu zwątpiłam... 🙇🙇 Nie wiem co mam napisać, szczególnie, że też mam jutro wizytę po prawie 3 tygodniach, gdzie był tylko pęcherzyk...
Fuck ❗❗❗
 
reklama
Mnie tez. Obudziłam się o 3:30 i nie umiałam już zasnąć. Mi to złe samopoczucie skutecznie odbiera każda radość. Ciekawe jak to sobie człowiek wyobraża jak to będzie jak będzie w ciąży, a potem przychodzi rzeczywistość i wszystko weryfikuje. Myślałam, ze będę zdrowo się odżywiać, sport, itp. A leżę patrzę i marze żeby przeszło 🤦🏽‍♀️
Mam identycznie! Zawsze myślałam że w ciąży będę aktywna, będę się zdrowo odżywiać itp, a jak tylko rano wstaje i przy myciu zębów powstrzymuje wymioty to mi się wszystkiego odechciewa. Na dodatek cały czas mam zgagę i ucisk w żołądku :(
 
Chocolate trzymaj się. Ściskam mocno...ja też cały czas w nerwach inni będą sue cieszyć ze 13 tydzień mienie a ja dopiero będę dostawać nerwicy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry