reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Ja mam taki sam zamiar. Nifty chciałabym już wykonać w 11tc. U paru moich koleżanek tez wychodziły takie dziwactwa w pappa, które się potem w ogóle nie potwierdziły wiec sobie chyba daruje yes stres.

Mi niestety tez nic nie pomaga, a na prawdę próbowałam już wszystkiego. Trwają już 3 tygodnie, z których 2 całe dni przepłakałam z niemocy. Masakra, tak bym już chciała drugi semestr, żeby poczuć się lepiej i fizycznie i jakoś tak psychicznie po badaniach prenatalnych…
My lekarz powiedział, że można Nifty zrobic od 10 tygodnia ale on zaleca w 13 tygodniu podczas genetycznego usg, bo wcześniej zdarzyło mu sie ze bylo za mało materiału genetycznego dziecka we krwi matki i trzeba było powtórzyć. Wiec zdam sie na niego
 
A wiesz co o dziwo dobrze, jakbym w ciąży nie byla. Senna jestem, ale zeby jakies mdłości to nieee, nic takiego. A ty?
Super, ze sie dobrze czujesz ♥️
No wlasnie ja mam tak samo 🤣 przedwczoraj zrobilam clear blue zeby sprawdzic ile tygodni mi pokaze, bo po prostu wcale tej ciazy nie czuje 😉
Ale moja mama mi powiedziala, ze jak ona byla w ciazy to do 3go miesiaca nie miala zadnych objawow. Moze mam to po niej 😉
 
Super, ze sie dobrze czujesz ♥️
No wlasnie ja mam tak samo 🤣 przedwczoraj zrobilam clear blue zeby sprawdzic ile tygodni mi pokaze, bo po prostu wcale tej ciazy nie czuje 😉
Ale moja mama mi powiedziala, ze jak ona byla w ciazy to do 3go miesiaca nie miala zadnych objawow. Moze mam to po niej 😉
O jakbym tak chciała nie mieć objawów, ale mdłości to już mam od dawna i to takie ze żyć nie dają 🙈 w poprzedniej ciazy wymiotowałam do 16 tygodnia, ale mam nadzieje ze w tej będzie lepiej 🤞🏼
 
O jakbym tak chciała nie mieć objawów, ale mdłości to już mam od dawna i to takie ze żyć nie dają 🙈 w poprzedniej ciazy wymiotowałam do 16 tygodnia, ale mam nadzieje ze w tej będzie lepiej 🤞🏼
A to prawda, ze mdlosci sa na dziewczynke, a brak objawow na chlopca? 😉 cos tak slyszalam
 
Super, ze sie dobrze czujesz ♥️
No wlasnie ja mam tak samo 🤣 przedwczoraj zrobilam clear blue zeby sprawdzic ile tygodni mi pokaze, bo po prostu wcale tej ciazy nie czuje 😉
Ale moja mama mi powiedziala, ze jak ona byla w ciazy to do 3go miesiaca nie miala zadnych objawow. Moze mam to po niej 😉
A później będziemy miec za swoje. 😅🤣 miesa nie jadam, szynke zjem ale kotleta absolutnie nie. Fuj.. nalesniki, racuchy, pomidorowa mniam reszta nie tkne.
 
reklama
Do propo takich tekstów na chłopczyka dziewczynkę to ja np. słyszałam na temat snów. Że jeżeli przyśni się Tobie w śnie chłopczyk to patrzymy na odwrót ze będzie to dziewczynka 😜😉
 
Do góry