reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Tak się też zastanawiam bo kurcze mój gin napisał mi że acard wprowadzamy dopiero po 12 tygodniu ciazy a narazie same heparyny a widzę że Wy macie od początku acard nie wiem sama co robić
Znajoma też tak ma a chodzi do tego samego lekarza co ja...ja miałam acard brac już 3 miesiące przed ciążą a od pozytywnego testu heparyna a ona miała heparyne od testu a acard powiedział jej ze od 12 tygodnia. Każdy inny przypadek więc jeżeli masz zaufanie do lekarza to trzymaj się tego co on powie
 
Ja myśle ze się nie uspokoi bo później będą nerwy o prenatalne , o połówkowe , o poród. No ale to moje zdanie, obym się myliła a dla Was na prawdę duzo spokoju ducha , czas szybko leci. Z tego co się orientuje to już macie niecały tydzień do wizyty i wszystko się wyjaśni :)
Ja im dalej tym będę bardziej zdenerwowana...chyba dopóki nie minie 20 tydzień...
 
Cześć wszytkim, 6 dzień brak @ wczoraj test negatywny, dziś bardzo bardzo blada druga kreska, jutro idę na badanie krwi. Nie robiłam paniki wcześniej, bo okres spóźniał mi się tak o tydzień nieraz, a tym bardziej że byłyśmy 2 razy w poprzednim miesiącu na wakacjach, tak że zmiana klimatu mogła opóźnić @ boję się cholernie, bo to byłaby moja 4 ciąża.... tym razem w ogóle nie planowana i w ogóle nie w tym momencie życia.Jak to mówią z Dupa nie ma zartwo i jeśli się potwierdzi będę zarówno szczęśliwa, chodź wiele moich planów runie np. Praca która miałam zacząć od 1 września :( (jak bym wiedziala że tak będzie nie złożyła bym wypowdzenia w poprzedniej pracy) tak czy siak trzymać kciuki

Tu takie pytanie czy któraś miała bardzo blade kreski po prawie tygodniu braku @
Daj dziś znać jak wynik bety:) opcje są dwie: przesunięta owu lub kreska fabryczna.

Hejka, wszystkim pięknego dnia, rano zaczęły mnie lekkie mdłości męczyć. Czuje ciężar na żołądku, ale to tylko rano i szybko mija. No niestety ja dziś wizyty nie mam, jeszcze czekam na swoja kolej. Wszystkim wizytującym dziś 3mam kciuki, aby pomyślnie poszło. Dobro wtem wraca i może wróci do mnie. 😁😁
Jak pojawiają się kolejne objawy to może to dobry znak bo beta rośnie 😍
 
Ja im dalej tym będę bardziej zdenerwowana...chyba dopóki nie minie 20 tydzień...
Ty masz trombofilie? Czy zespół antyfosfolipidowy? 🙈 powiem Ci ze ja przez ta mutacje pai to się chyba zacznę w 100% cieszyć jak urodzę 🙈 ciagle myśle żeby się coś nie wydarzyło … boje się strasznie ze na późniejszym etapie ciąży zrobi się jakiś zakrzep..
 
Tak zrobię ufam mojemu lekarzowi i niech on decyduje jakie leki i kiedy mam przyjmować zresztą już jedna szczęśliwie zakończona ciąże na takim schemacie leczenia :)
 
Kurczę, chyba jednak druga ciąża to człowiek się tak nie denerwuje tylko ufa, że będzie dobrze. Mam straszne wyniki hormonalne , ale czekam na wizytę w okolo 8 tygodniu ;) i dawkę lewotyroksyny zleconą w ciemno czyli niewiadomo czy odpowiednią. Pamiętajcie dziewczyny, że na wiele rzeczy nie macie wpływu, a lepiej ten trudny czas przeżyć spokojnie niż z nerwami.
 
reklama
Hej ☀️ u mnie dziś już po badaniach, czekam na wynik bety i zobaczymy czy rośnie, trzymajcie kciuki ✊
Czuje się dobrze ale wczoraj ze 2 razy zabolał mnie brzuch okresowo tak na ok. 5 minut i przeszło. Ponadto czuje też trochę piersi w niektórych miejscach co jest dla mnie nowe, ale nie jest to mocny ból 🙂 poza tym bez większych zmian.

Powodzenia dla tych, które mają dziś wizytę/badania! Dajcie koniecznie znać ✊
Dobrego dnia 😊😊
 
Do góry