reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Moja znajoma po 5latach od cesarki miała rodzić naturalnie z tym że finalnie miała cc.
Teraz druga znajoma ma rodzić 2 lata po cc, z tym że ona też chce sobie załatwić cięcie. Dlatego pytam czy rozmawiałaś już z lekarzem na temat planowania cc :)
Mój gin niestety pracuje w szpitalu w innym mmieście( ale na wizycie od razu powiedział że będzie cc) . Będę rodzic gdzie szwagierka i u niej 2 lata było różnicy teraz. To mi powiedziała że zadzwoniła w 38tyg ciąży do szpitala i powiedziała, że jest już po cc i chce się umówić na cesarkę i bez problemu zapisali ( tłumaczyła mi,jak jej mówili w szpitalu że jak już się ma cc to oni nie nalegają na poród naturalny) . Także niech koleżanka zadzwoni do szpitala , a na kiedy ma termin??
 
reklama
Hej dziewczyny. U nas dziś 20+3, malutka Różyczkę czyje już od około 19 tygodnia, jeden dzień bardziej drugi dzień mniej, tez tak macie? Jak wasze wagi? Ja dopiero 2 kg na plusie 🙄a brzuszek tez jakoś super nie rośnie. Dodam ze to moja pierwsza ciąża.
 
Mój gin niestety pracuje w szpitalu w innym mmieście( ale na wizycie od razu powiedział że będzie cc) . Będę rodzic gdzie szwagierka i u niej 2 lata było różnicy teraz. To mi powiedziała że zadzwoniła w 38tyg ciąży do szpitala i powiedziała, że jest już po cc i chce się umówić na cesarkę i bez problemu zapisali ( tłumaczyła mi,jak jej mówili w szpitalu że jak już się ma cc to oni nie nalegają na poród naturalny) . Także niech koleżanka zadzwoni do szpitala , a na kiedy ma termin??
Ona ma termin na styczeń także już tuż tuż. Wiem że ostatnio jej wyszło, że ma rozejście spojenia łonowego, co jest niby wskazaniem do cc, ale miała mieć dopiero wizytę u swojego lekarza takze nie wiem jak się dalej sprawy majà
 
Hej dziewczyny. U nas dziś 20+3, malutka Różyczkę czyje już od około 19 tygodnia, jeden dzień bardziej drugi dzień mniej, tez tak macie? Jak wasze wagi? Ja dopiero 2 kg na plusie 🙄a brzuszek tez jakoś super nie rośnie. Dodam ze to moja pierwsza ciąża.
U mnie dziś 24+4 i też różnie mała czuje, zależy chyba od dnia ale czuję ją codziennie i bardziej wyraźnie niż jak pierwsze ruchy w 16/17 tygodniu, teraz jak kopię to nawet brzuch faluje. U mnie waga sprzed ciąży, jeszcze nic na plusie. Też pierwsza ciaza :)
 
U mnie dziś 24+4 i też różnie mała czuje, zależy chyba od dnia ale czuję ją codziennie i bardziej wyraźnie niż jak pierwsze ruchy w 16/17 tygodniu, teraz jak kopię to nawet brzuch faluje. U mnie waga sprzed ciąży, jeszcze nic na plusie. Też pierwsza ciaza :)
To ja mam to samo z tym kopaniem. Jak mały kopnie albo się porusza to aż cały brzuszek chodzi 😀
 
Z tymi cesarkami to zależy od szpitala... moja koleżanka chciała rodzić na Karowej i jej powiedzieli, że ma być naturalnie i koniec, chociaż wcześniej miała cc i to bardzo wcześnie, bo dostała w poprzedniej ciąży gestozy, gin się nie poznał na czas i ostatecznie ledwo i ją i dziecko odratowali :( więc ryzyko rozejścia się blizny o wiele większe... Ostatecznie rodziła u siebie w szpitalu pod Wawą, gdzie nikt jej takich problemów nie robił.
 
Hej dziewczyny. U nas dziś 20+3, malutka Różyczkę czyje już od około 19 tygodnia, jeden dzień bardziej drugi dzień mniej, tez tak macie? Jak wasze wagi? Ja dopiero 2 kg na plusie 🙄a brzuszek tez jakoś super nie rośnie. Dodam ze to moja pierwsza ciąża.
Cześć :)
Wszystko zależy od ułożenia łożyska i dziecka. Ja mam na przedniej ścianie to ruchy czuję delikatniejsze. Czasem bardziej czasem mniej. Dzieciątko ma jeszcze sporo miejsca to się jeszcze kręci.
Moja waga +6kg. Brzuch spory ale to dlatego, że to kolejna ciąża i szybciej widać. W poprzednich miałam prawie +20kg i bardzo duże brzuchy.
 

Załączniki

  • IMG_20201127_110414.jpg
    IMG_20201127_110414.jpg
    1 020,1 KB · Wyświetleń: 65
reklama
Cześć :)
Wszystko zależy od ułożenia łożyska i dziecka. Ja mam na przedniej ścianie to ruchy czuję delikatniejsze. Czasem bardziej czasem mniej. Dzieciątko ma jeszcze sporo miejsca to się jeszcze kręci.
Moja waga +6kg. Brzuch spory ale to dlatego, że to kolejna ciąża i szybciej widać. W poprzednich miałam prawie +20kg i bardzo duże brzuchy.
Wow ale pokaźny brzuszek ❤️ A który to u Ciebie tydzień ? U mnie już tez powoli widać i w sumie tak mi wybiło w tydzień brzusio na razie na plusie 0,5 kilo ale zaczynam z duża waga bo 88 kilo wiec liczę ze nie przytyje za wiele ☺️
 

Załączniki

  • 62488BB5-CA98-487A-B4B6-1893B4F3898F.png
    62488BB5-CA98-487A-B4B6-1893B4F3898F.png
    1 MB · Wyświetleń: 71
Do góry