reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Nie ma co sie stresowac waga po porodzie:) najlepiej zwazyc sie dopiero po pologu. Dac sobie troche czasu-potem czlowiek niepotrzebnie sie doluje...
Dokładnie tak. Po połogu waga poleciała w dół. Potem jeszcze bardziej w dół jak skończyłam karmić piersią. Po tej ciąży biore się za siebie, żebym nie miała nie wiadomo ile kg na plusie
 
Dzień dobry Dziewczyny ☺ mam pytanie... jak Wasza waga w ciąży? Ja jestem dopiero 1 kg do przodu a to 16-ty tydzień... co prawda w I trymestrze czułam się nieciekawie (wymioty okropne), ale nie schudłam wtedy... 🤔
U mnie 3,5 kg na plusie i 16+1
Ciekawe czy przekroczę 72kg na końcu, bo z taką wagą trzy ciąże zakończyłam, a potem waga leciała przy karmieniu i ciężko było przybrać.
W poprzednich ciążach zaczynałam przybierać dopiero po 20 tc.
Waga ciężka jeszcze przed nami 😉
 
Dziewczyny jak wasze samopoczucie? Nie wiem czy to jakieś jesienne przesilenie czy ciąża bo ostatnio mi sił na wszystko brakuje. Dzisiaj np. Pozamiatałam i umyłam podloge, siedziałam i odpoczywałam, umyłam kuchenkę znowu siedziałam i lapalam powietrze taka słaba. Wczoraj poszłam z córcia na plac zabaw a mam go z 800 metrow od domu zaszlam zmęczona i wróciłam zmęczona. Masakra jakaś, kondycja zerowa. 😭
 
U mnie 3,5 kg na plusie i 16+1
Ciekawe czy przekroczę 72kg na końcu, bo z taką wagą trzy ciąże zakończyłam, a potem waga leciała przy karmieniu i ciężko było przybrać.
W poprzednich ciążach zaczynałam przybierać dopiero po 20 tc.
Waga ciężka jeszcze przed nami 😉
:) ciekawe czy przekroczę 100 :)
 
reklama
ja na poprzedniej wizycie miałam minus 1 kg.. ale to było 4 tygodnie temu i teraz boje się, że nadrobiłam... 😥
o to znazy, że boisz się, że nadrobiłaś ?
Ja jestem plus size - i martwi mnie - 2 w drugim trymestrze. W ciązy zwykle przybiera się na wadze.
Poza tym waga nie jest dla mnie jakims wyznacznikiem - życie to nie instagram, gdzie laski się przechwalają jak to super wygladają 2 tygodnie po porodzie.
 
Do góry