reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Mój brzuch również płaski jest z rana. Do obiadu go prawie nie widać. Po obiedzie wyglądam jak w ciąży spożywczej, a po kolacji już normalny ciążowy brzuch 😅
Właśnie się dowiedziałam że tacie wyszedł pozytywny wynik na covid. Dobrze że nie widziałam się z nimi 2.5tyg. Z objawów miał tylko stan podgorączkowy. Już mu przeszło, pozostali domownicy zdrowi. Teraz mąż zakupy będzie robił na dwa domy.
Jak się czują nasze dziewczyny z pozytywmymi testami?
 
JA taki brzuszek miałam już w 8 tc, a teraz wyglądam jakbym już miała się do porodu szykować :D
To zupełnie jak ja. Dzisiaj 14+0 a mnie wydelo ale o dziwo od pępka pod piersi tak jakby mi żołądek wątroba i wszystkie wnętrzności spuchły. Brzuch pod pępkiem mam mniejszy niż nad
 
Ja już po wizycie wszystko prawidłowo, szyjką długa prawidłowa, dziecko się dobrze rozwija, dużo płynów, łożysko nie przodujące i chyba dziewczyna :)
Super ze wszystko dobrze. Ja się nie mogę doczekać wizyty a dopiero 7.11 mam. Zawsze się Stresuje przed czy wszystko jest ok. Za dużo przeszłam w poprzedniej ciąży
 
moja tez. Nawet dziś mi opowiadała o tym. Ale przez to anemia i tony żelaza przyjmowala. Ostatni raz zwymiotowała podczas porodu i jak ręka odjął. Powiedziała ze jak zjadła obiad w szpitalu i pierwszy raz od 9 miesięcy nie zwróciła to była najszczęśliwsza. Aaaa i jeszcze cały czas metaliczny posmak w ustach 😱
A powiem wam odnosnie anemii. W pierwszej ciazy, tez milam bardzo duza anemie. Lekarka przepisala mi zelazo. Ja osobiscie bardzo balan sie brac zelazo, bo nasluchalam sie roznych opowiesci jak to zelazo niszczy zeby, wlosy i w ogole. Kupilam, ale nie bardzo mialam ochote to brac. Wtedy moja mama mi polecila, zeby sobie kupila takie cos co sie nazywa syrop ojca grzegorza(tak wiem jak ta nazwa brzmi😂-sama zlapalam sie za glowe jak to uslyszalam). Moja mam tez to bralamw ciazy jak miala anemie, siostra i wiele innych “znajomych rodziny”. Dodaje sie 2lyzeczki do herbaty ze dwa razy dziennie. Smakuje jak taki sok ala malinowy. Po miesiacu nie bylo sladu po anemii. Az moja ginekolog sie zdziwila, ze tak szybko sie podniosly wyniki. Tak, ze polecam na anemie:)
 
A powiem wam odnosnie anemii. W pierwszej ciazy, tez milam bardzo duza anemie. Lekarka przepisala mi zelazo. Ja osobiscie bardzo balan sie brac zelazo, bo nasluchalam sie roznych opowiesci jak to zelazo niszczy zeby, wlosy i w ogole. Kupilam, ale nie bardzo mialam ochote to brac. Wtedy moja mama mi polecila, zeby sobie kupila takie cos co sie nazywa syrop ojca grzegorza(tak wiem jak ta nazwa brzmi😂-sama zlapalam sie za glowe jak to uslyszalam). Moja mam tez to bralamw ciazy jak miala anemie, siostra i wiele innych “znajomych rodziny”. Dodaje sie 2lyzeczki do herbaty ze dwa razy dziennie. Smakuje jak taki sok ala malinowy. Po miesiacu nie bylo sladu po anemii. Az moja ginekolog sie zdziwila, ze tak szybko sie podniosly wyniki. Tak, ze polecam na anemie:)
Haha, znam serię ojca Grzegorza i jakoś nigdy ta nazwa nie wydawała mi się dziwna ani skojarzeniowa :D do tej pory :D haha
 
reklama
Do góry