reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Hey, nie śpię już dobre pół godziny, w nocy bolał mnie prawy dół pleców, trochę przeszło i zasnęłam, a potem przed 5 znowu bolało :( Jak wstałam to od razu mdłości złapały i 🤮 Nie wiem od czego to może być :(
Ja miewam takie bóle pleców mniej więcej w rejonie kości ogonowej, a czasem rwie mnie w pachwinie, ale konsultowałam to z moją gin i ona powiedziała, że mogą się pojawiać takie bóle ze wzgledu na to, że tam się wszystko rozluźnia ( dokładnie nie wiem jak to się fachowo nazywa 🙄).
 
reklama
Ja miewam takie bóle pleców mniej więcej w rejonie kości ogonowej, a czasem rwie mnie w pachwinie, ale konsultowałam to z moją gin i ona powiedziała, że mogą się pojawiać takie bóle ze wzgledu na to, że tam się wszystko rozluźnia ( dokładnie nie wiem jak to się fachowo nazywa 🙄).
Mam nadzieję, że to dlatego, trochę się przestraszyłam, że to może nerka? Ale nigdy z tym problemów nie miałam, taki ból też pierwszy raz. Jeszcze od czasu do czasu ćmi, oby przeszło niedługo ;)
 
Podejrzewam, że od ciąży, ale mogę się mylić ;) A tak na poważnie to bóle mogą być, wszystko się tam rozciąga i zmienia.

@Aleks042021 u mojej znajomej na pierwszych prenatalnych powiedzieli, że chłopak, później jej lekarz to potwierdził, a w 20 tyg chłopak okazał się dziewczynką ;)
Wczoraj gadalam wlasnie o tym z moim mężem i on też na razie jeszcze nie wierzy , że będzie chłopiec- uwierzy pewnie jak w późniejszym terminie pójdę na USG 3d i moze maluch wywali na wierzch wszystko co ma 😁 .
Ja z kolei już się nastawiłam na chłopca 🙂.

Zważyłam się dzisiaj i szok bo schudłam :oops:. Aktualnie mam jakieś +1,3 kg na plusie, a tydzień temu miałam 2 kg.
 
Wczoraj gadalam wlasnie o tym z moim mężem i on też na razie jeszcze nie wierzy , że będzie chłopiec- uwierzy pewnie jak w późniejszym terminie pójdę na USG 3d i moze maluch wywali na wierzch wszystko co ma 😁 .
Ja z kolei już się nastawiłam na chłopca 🙂.

Zważyłam się dzisiaj i szok bo schudłam :oops:. Aktualnie mam jakieś +1,3 kg na plusie, a tydzień temu miałam 2 kg.

13.11 mam nadzieję, że będziemy już wiedzieli czy chłopiec czy dziewczynka.Ja 17 tc i mam 1 kg na plusie i tak już mniej więcej waga mi stoi od ponad dwóch tygodni
 
Ja jestem tam dosyć często i mam też sporo znajomych, więc widzę jaka pogoda tam jest jak wstawiają zdjęcia. Dochodzę do wniosku, że nad morzem częściej w roku świeci słońce, bo ten wiatr rozgania chmury :) i to wbrew temu, że często tam pada latem..[emoji2960]
Oj tam:p ja dwa lata temu trafilam na taka pogode nad naszym mozem, ze nawet wiatru nie bylo(moze taki mega delikatny). Ale byly mega upaly i woda te byla czysciutka i cieplutka. Normalnie jak nie nasze:) chetnie bym zamieszkala nad morzem[emoji3590]
 
reklama
Do góry