reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Kurde niewiem co z tymi lekarzami, mój też mi nie sprawdził na ostatniej wizycie i trochę się wkurzyłam i zestresowalam bo powinni sprawdzać co wizytę, wiem że mogłam zapytać ale wtedy mialam ciężki dzień i później na to wpadlam 🤔 widzę, że nie tylko Moj tak do tego podchodzi
A ja miałam sprawdzaną szyjke w środe podczas wizyty i nawet pisałam tutaj , że niestety trochę się skróciła, ale moja ginekolog po prostu powiedziała że musimy kontrolować i zleciła "oszczędny tryb życia " - staram się teraz w ciągu dnia trochę poleżeć i nie noszę od tego momentu siatek z zakupami itp. i mam nadzieję, że to wystarczy :)
 
A ja miałam sprawdzaną szyjke w środe podczas wizyty i nawet pisałam tutaj , że niestety trochę się skróciła, ale moja ginekolog po prostu powiedziała że musimy kontrolować i zleciła "oszczędny tryb życia " - staram się teraz w ciągu dnia trochę poleżeć i nie noszę od tego momentu siatek z zakupami itp. i mam nadzieję, że to wystarczy :)
Tak tak pamiętam, że z 3.5 do 3 tak? :) no to tak chyba na tym etapie to tylko więcej odpoczywać i po tym wpisie Twoim to też zaczelam więcej odpoczywać :)
W poprzedniej ciąży dziecko mi się wstawiło główką w kanał w 23 t.c. 😳 poza tym miałam twardnienia brzucha. A ten doktor jest raczej zapobiegawczy
Aha no to faktycznie nieciekawie! Ale wszystko dobrze się zakończyło?
 
Też wspominałam mojej ginekolog o tym tętnie to powiedziała, że po tym nie da się niestety stwierdzić płci :) ... tak samo wspomniała, że niektóre pacjentki sugerowały, że skoro mają zgagę w ciąży to znaczy , że dziecku pewnie rosną włosy - najlepsze jest to, że moja mama dokładnie to samo mi ostatnio powiedziała :p , ale w ciąży ze mną jej się to sprawdziło bo się urodziłam właśnie ze sterczącymi, czarnymi włosami 😅
Ale ze zgaga niby na chlopca przez wlosy 🤔🤔🤔?
 
Dziewczyny mam do was prośbę abyście się wypowiedziały... W pon byłam na prenatalnych i ten który robił usg powiedział że wszystko jest ok. Ale trzeba jeszcze poczekać na badania krwi. Zaznaczył że jeśli coś będzie nie tak to przyjdą wyniki listem poleconym. Dziś dostałam zwykły list i trochę się zdziwiłam bo przy wieku 35 lat ryzyko trisomii jest1/264 a skorygowane u mnie to 1/749. Wydaje mi się że to jest mimo wszystko dość wysokie ryzyko.. Jak sądzicie? Dodam że jest tam też napisane że zgodnie z rekomendacjami zaleca się test wolnego dna płodowego. Proszę napiszcie coś, dziękuję
Moja gin na prenataknych mowila ze miedzy 1:300 a 1:1000 to już jest ryzyko średnie i wtedy zalecana dalsza diagnostyka. A od 1:1000 wynik jest bardzo dobry.
 
reklama
Do góry