reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
4kg około a może lekko ponad i to tak naprawdę do 12 tyg 2 kilo a później bam w 2 tyg 2 kilo
ja np. Startowałam z wagą 51 kg dziś mam 17+0 i ważyłam się rabini jest 56,6. Nie wiem czy to dużo. Lekarz mówi ze ok ale patrząc ze niektóre z Was malutko przytyły to nie wiem. No ale każdy inaczej. Dodatkowo ja wiem ze od początku dużo jadłam na pocieszenie teraz jakoś apetyt unormalizowal się na szczęście
 
Nasze tak... Wyczekiwane po poronieniu w maju..
Niestety takie czasy... Mój siedzi w NL. Ja w pl.. Ale mam nadzieję że wkoncu zjedzie..
Mam disc duże dzieci i one bardzo mi pomagają... Syn chce brata. Córka siostrę mój też bardzo chce córeczki.. Niestety nie mam wpływu na płeć... Ja chce tylko żeby zdrowe było... 😊
Ja tez bym chciała córkę ale czy będzie chłopak czy dziewczyna to nieistotne byleby zdrowo rosło dzieciątko 🥰 tak jak mówisz ;)

współczuje takiej rozłąki z mężem, ja jak jechałam na tydzień na szkolenie z pracy poza dom to tęskniłam jak głupia a mąż za mną, nie dałabym rady jakbyśmy mieli być w rozłące 🙈 ale każdy inny, my jesteśmy trochę papużki nierozłączki 😂
 
4kg około a może lekko ponad i to tak naprawdę do 12 tyg 2 kilo a później bam w 2 tyg 2 kilo
To Trochę mniej niż u mnie.
Nie wiem szczerze mówiąc jak to może działać, ale jakoś jak codziennie sie wyproznie to i brzuch mniejszy i czuje sie lzej😜 i nie wiem czy to kwestia tej masy zalegającej czy po prostu przemiana jest gorsza, ze mniejsza ilosc trafia do jelit, reszta zalega w zoladku i idzie w tycie? Ale totalnie sie na tym nie znam tylko oczywiście tak kminie na chłopski rozum😜
Słyszałam wypowiedź mężczyzny, że waży się tylko po wypróżnieniu, bo może być nawet kg różnicy :o
Ja też się czuję lżej i brzuch lepiej po każdej toalecie, ale wiadomo że nie o tyle przy regularnym wypróżnianiu :p
 
Cześć Dziewczynki,
wczoraj w nocy miałam plamienie, może nie przejmowałabym się tak bardzo gdyby nie to, że bardzo boli mnie brzuch 😢 Mało co spałam w nocy. Mojego gina dziś nie ma więc przyjmie mnie jakiś inny o 11:00. Tak się martwię, mam złe przeczucia 😔
spokojnie - wiem ze napewno się martwisz - ja te miałam sytuacje podobna a mój gin był na urlopie akurat. Poszłam do innego i wszystko było ok. Naczytałam się wtedy dużo i serio kobiety potrafią krwawić mocno a z ciążą jest ok. Trzymam kciuki
 
Cześć Dziewczynki,
wczoraj w nocy miałam plamienie, może nie przejmowałabym się tak bardzo gdyby nie to, że bardzo boli mnie brzuch 😢 Mało co spałam w nocy. Mojego gina dziś nie ma więc przyjmie mnie jakiś inny o 11:00. Tak się martwię, mam złe przeczucia 😔
Ojej a to bylo w sluzie jakies skrzepki?moze byl sex?ja mialam w zeszlym tyg.plamienie i na usg bylo wszystko ok,trzymam kciuki daj znac
 
ja np. Startowałam z wagą 51 kg dziś mam 17+0 i ważyłam się rabini jest 56,6. Nie wiem czy to dużo. Lekarz mówi ze ok ale patrząc ze niektóre z Was malutko przytyły to nie wiem. No ale każdy inaczej. Dodatkowo ja wiem ze od początku dużo jadłam na pocieszenie teraz jakoś apetyt unormalizowal się na szczęście
Mi też apetyt się unormalizował a np w poprzedniej ciąży to pomiędzy 3 a 6 miesiącem to ja nie jadłam ja pochłaniałam wszystko - poprostu ciągle coś żarłam z przerwą tylko na toalete i sen.
 
Dziewczyny, czy któraś z Was też ma regres jeśli chdozi o apetyt i zachcianki? Nic mi się nie chce jeść od kilku dni... Jakoś tak apetytu nie mam. Czasem na coś pojedynczego, drobnego, ale to rzadko... Muszę się zmuszać...
Mam ostatnie kilka dni I trymestru i jak ręką odjął takie problemy. Teraz mogę normalnie jeść ;) odpycha mnie tylko na jakieś konkretne rzeczy.
 
reklama
Nie wiem szczerze mówiąc jak to może działać, ale jakoś jak codziennie sie wyproznie to i brzuch mniejszy i czuje sie lzej😜 i nie wiem czy to kwestia tej masy zalegającej czy po prostu przemiana jest gorsza, ze mniejsza ilosc trafia do jelit, reszta zalega w zoladku i idzie w tycie? Ale totalnie sie na tym nie znam tylko oczywiście tak kminie na chłopski rozum😜
ale to jest dobry tok myślenia 😁 bo ja po toalecie tez jakby brzuch mniejszy i miększy. I czasem nawet mnie coś pobolewa to już poznaje na co się zanosi i idę do wc 🤦‍♀️😁
 
Do góry