reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Poryczałam się jak pobierali wymaz u moich dzieci. Mój tato dostał duszności. Został przewieziony do szpitala. Jest w grupie ryzyka w związku z przebytymi dwoma udarami i zawałem. Nic tylko siąść i płakać. Mój mąż też przybity.
Kochana nie wiem co napisać a chciałabym bardzo przesłać Ci duuużo siły i spokoju. Pisz tu na forum, płacz a nawet krzycz jeśli to przyniesie ulge ale nie załamuj się - Mama Nam nie wolno. Zdrowia dla Was (szczególnie dla Taty) i wiary że wszystko dobrze się skończy. Wiem że na tą chwile to brzmi jak banał ale ja w to wierzę.
 
reklama
Pewnie dlatego dla mnie na razie to wszystko mało realne :) ale 20 prenatalne, potem chyba 2.11 u swojego lekarza, więc trochę nadrobię :)

W ogóle mój mnie dzisiaj pocieszył, bo po obiedzie mnie trochę zmuliło 🤢, a muszę kurze ogarnąć i odkurzanie, a on żebym to zostawiła, położyła się, bo i tak musimy się przyzwyczaić, że niedługo brudem zarośniemy😂
No to szkoda ze mężczyźni zakładają ze to my sprzatamy! Ja nie sprzatam, wiec jest syf dopoki M.nie odkurzy!
 
Ja też słyszałam, że bodziaki z Lidla są fajnej jakości tylko warto śledzić gazetki lub stronę i iść jak już będą nowe rzeczy bo tak to większość niestety przebrana (przynajmniej u mnie w Lidlu tak jest). Ciekawa jestem czy w tym roku albo na początku przyszłego wsadzą na sklepy coś z bawełny organicznej :)
A on-line nie ma ich w ofercie 😃?
 
Cześć Mamusie, bardzo dawno się nie odzywałam, niestety ostatnie tygodnie były dla mnie koszmarem... Nigdy, przenigdy przez zajściem w ciążę nie spodziewałam się że tak mnie to zniszczy. Wciąż leżę w łóżku non stop (to już prawie 3 miesiące!), dopiero od kilku dni jest jest trochę lepiej i mogę chwilę pobyc w pozycji połsiedzacej, nadrabiam Wasze wpisy 🙂 po ostatnim moim wpisie, kiedy to miałam lepszy dzień, mocno mi się pogorszyło, do tego stopnia że już mój mąż prawie plakał ze mną z bezsilności i na moje słowa, że już tego nie wytrzymam, że już nie chce żyć powiedział dość i nakazał mi brać torecan przepisany w szpitalu. Ja się tego leku strasznie bałam ale ostatecznie wzięłam i okazało się że nieco lepiej się po nim czuję. Od tamtej pory do teraz brałam go raz na kilka dni, kiedy już zaczynało byc tragicznie. Ostatni raz wzięłam w zeszły piątek. Na razie od kilku dni jest jakby lepiej więc kurczowo trzymam się nadzieji że będzie to szło już w dobrą stronę 🙂 miło mi się czyta to co piszecie, dzięki temu w ogóle mam poczucie że w ciąży może być pięknie bo te wszystkie tematy które poruszacie, ubranka, wózki, brzuszki, itd to ostatnie co mi przychodziło do głowy podczas tych męk. Boję się jak mój stan wpłynął na kruszynkę, ale nie zadręczam się, czekam na połówkowe usg 12.11 🙂
Ale nue napiaslas co sie dzieje, masz wymioty nin stop, co jest przyczyną tego stanu?
 
jak jesteście takie "delikatne" to nie moja wina, ja mówię wprost jak jest i nie będę popierać tego co dla mnie jest nie do zaakceptowania...nie ja poruszyłam pierwsza temat covidu, ale skoro już został poruszony to będę walczyć ile mam sił żeby wreszcie pootwierać oczy tym co wierzą w te bzdury
Czy któraś z mam ma malutki brzuszek jeszcze lub mało widoczny? Wszystkie macie takie ładne okrągłe ze aż się zaczelam martwić :)
Jaa, a dzisiaj równy 14 tydzien. Rano jak wstaje to prawie wgl ze nie widać, nawet powiedziałabym, ze nic. W ciągu dnia jak zjem to wtedy dopiero trochę wywala, ale to też nie tak bardzo, żeby byl juz widoczny 🤔
[/QUOTE]

Ja się zgłaszam z prawie płaskim brzuchem a to już 15+6 dziś (pierwsza ciąża). Prawie bo dostrzegam już przy dotyku jakieś delikatne zaokrąglenie, pewnie będzie tak że ni z tego ni z owego brzuch wystrzeli i będzie rozstęp na rozstepie nieunikniony, a mam mega tendencje, już teraz mam całe pośladki i uda w rozstępach z okresu dojrzewania 😑
 
reklama
Ciekawe czy koledze w twarz, 40letniemu wdowcowi ktory zostal z 3dzieci umialabys to powiedziec w twarz, ze na grype tez kogla umrzec? albo matce ktorej dziecko wczoraj trafilo pod respirator, uczennica mojej mamy? Gdzie ten szpital gdzie korona to spisek i bzdura? Moja sis w warszawie i nie ma miejsc, nie ma lekow a na oddzialach zostali lekarze i pielegniarki ktore i tak sa dodatnie i srednio sie czuja bo niemialby kto pracowac... ale tak, korona z nami zostanie, co nie znaczy ze mamy uznac za normalne umieranie mlodych ktorzy maja cale zycie przed soba, czy nawet starszych, jakos mam jeszcze dziadkow, a moje dzieci pradziadkow i nawet praprababcie, wolalabym zeby umarli po prostu ze starosci a nie z powodu korony.
 
Do góry