reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja poluje na wizyty w Luxmed u konkretnej lekarki, wiec zawsze juz na kolejną wizytę się umawiam, bo mam skierownie z karty ciąży.
Na USG w Luxmed też staram sie chodzić do konkretnej lekarki w Marriott, dlatego poluje i na nią. Połówkowe chciałabym zrobić na Karowej (to szpital specjalistyczny ginekologiczno-położniczy) w Wawie, tam gdzie robilam w 12tc. Jak mi się nie uda tam złapać, to w innym miejscu. Nawet nie wiem czy Luxmed robi prenatalne 😃!
W Wawie z terminami w Luxmed jest ciężko, a jasne ze z dnia na dzień lub w tym samym dniu pojawiaja sie wolne teminy, ale raz że niekoniecznie u tego lekarza co chce i w trakcie dnia, a ja pracuję. 🙈
No chyba ze dysponujesz pakietem Vip,wtedy wszyscy są dostępni😚
 
reklama
Obudzilam sie i nie moge spac. Wczoraj ogladalam w necie wozki. Mysle o 3 w 1, bo malo jezdzimy autem, a wszystko w tym przychodnie mam pod domem, wiec chyba drugi fotelik (powyzej 13 kg) kupimy potem taki z prawdziwego zdarzenia, a ten pierwszy z wozka bo bedziemy malo jezdzic na poczatku. Podobal mi sie Kinderkraft Prime 3 w 1- czy mial ktos moze? Co myslicie o tzw lozeczkach dostawny na pierwsze pol roku?
Jeny podxiwiam Was....ja jeszcze nie mysle tak intensywnie o wyprawce wózkach łóżeczkach itp. Daję sobie czas. Mysle ze zajme sie tym w styczniu lutym.
 
Do góry