reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja tam myślałam na początku żeby do końca roku.. A teraz to sama nie wiem czy nie do końca listopada.. prace mam niby nie wyczerpująca fizycznie Ale za to bardziej wiecie... pod presją czasu... duża odpowiedzialność itd...
Powiedziałabym Ci patrz na siebie, swoje zdrowie i dzidzię i jak się źle czujesz to odpuść, ale chyba nie powinnam tego mówić, bo sama tego nie robię. Na chłopski rozum, to po co się męczyć i poświęcać pracy, skoro pod sercem mamy nowe życie, które jest najważniejsze.

Dziewczyny a jak byście opisały te pierwsze ruchy? Właśnie coś poczułam takie śmieszne pykniecia z prawej strony i nie wiem czy to może być to? Jestem dopiero w 15tc to możliwe że to już?
Różnie to opisują. Ja pamiętam to jak puknięcie. Teraz mam tylko ruchy jelit, bo zawsze mam po jednej stronie i za jakąś chwilę po tym pęknięciu czuje też coś jakby w tyłku. Czyli ewidentnie jelita a nie dziecko. Mam też takie odczucie jak na późniejszych etapach ciąży kiedy to dziecko przesuwa ręką/nogą po brzuchu z jednej na drugą stronę. A że dziecko teraz jest jeszcze malutkie, to nie ma opcji bym to poczuła, choć wsłuchuje się w swój organizm.

Z tym odwołaniem mojego usg to pamiętajcie, że nie mieszkam w pl ;p poza tym umówiłam się całkiem prywatnie, nawet nie do lekarza, a do poloznej, która obsługuje też usg. To jest tylko moje widzimisię. Połówkowe mam 10.11 i mam nadzieję, że nie odwołają. Wkurzyli mnie tym trochę, bo chciałam już poznać płeć i zacząć robić paczkę z Pl, a tak to mi się trochę przesunęło. Połówkowe jest obowiązkowe, w głównym szpitalu, wiec myślę, że nie odwołają. Dzisiaj nie dostałam smsa z potwierdzeniem wizyty u położnej, wiec na jutro chyba zapisana nie byłam. Może środa? :-D
 
Dziewczyny a jak byście opisały te pierwsze ruchy? Właśnie coś poczułam takie śmieszne pykniecia z prawej strony i nie wiem czy to może być to? Jestem dopiero w 15tc to możliwe że to już?
Smyranie, mizianie, muśnięcia, pękające bąbelki 😊 Takie zabawne bo na początku nie jest się pewnym czy to Dzidziuś 😄
 
Smyranie, mizianie, muśnięcia, pękające bąbelki 😊 Takie zabawne bo na początku nie jest się pewnym czy to Dzidziuś 😄
No dokładnie. Mam to samo! Pewnie okaże się za jakiś czas czy to było to. Taki wręcz śmieszny pykajacy łaskotek :D jak coś mi się w jelitach przewraca to jednak inne uczucie bo nie jest śmieszne :p
 
Obudzilam sie i nie moge spac. Wczoraj ogladalam w necie wozki. Mysle o 3 w 1, bo malo jezdzimy autem, a wszystko w tym przychodnie mam pod domem, wiec chyba drugi fotelik (powyzej 13 kg) kupimy potem taki z prawdziwego zdarzenia, a ten pierwszy z wozka bo bedziemy malo jezdzic na poczatku. Podobal mi sie Kinderkraft Prime 3 w 1- czy mial ktos moze? Co myslicie o tzw lozeczkach dostawny na pierwsze pol roku?
 
Czesc dziewczyny 😘 U nas wszystko się udało 😍 Tak się cieszę, ze w końcu jesteśmy małżeństwem 😅 Martwiłam się, ze znowu będziemy musieli przekładać. Trochę nas mało bo dużo się działo. Tez moi rodzice przyjechali z Niemiec i staram się dużo czasu z nimi spędzać bo potem nie wiadomo kiedy się zobaczymy. Pokaże wam zdjęcie jakie mam z boku z brzuszkiem, myśle, ze raczej nie było widać 😃 Bawiliśmy się do 2:00 😀 A dziś mamy w końcu wizytę. Mam nadzieje, ze wszystko będzie ok tak długo się nie widzieliśmy z maleństwem. Mam nadzieje, ze dziś dowiemy się kto mieszka w brzuszku bo dziś mamy 16+3.
Swoją droga na zwykłym usg tez na pewno jeżeli będzie możliwość to powie jaka płeć? 😀 dam znać jak będziemy po wizycie. W środę mamy endokrynologa jeszcze, a dziś chyba wyskoczymy na jeden dzień na jakieś spa. Zobaczymy:-) Monika, a jak u was? Wy chyba tez mieliście w ten sam dzień co my ślub?
Pięknie wyglądałaś ❤😍
 
reklama
Dziewczyny a ja mam pytanie odnośnie recept z oznaczeniem C czyli uprawnionych do bezpłatnych lekarstw.
Lekarka nie umie za nic w świecie wystawić lekarstwa luteiny pod język nieodpłatnej oznacza C i jest 100% odpłatność 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️i o co chodzi ktoś miał jakieś doświadczenia i dostał za darmo?
Lekarze chyba nie wiedza o tym "C" już tyle recept miałam, teraz kolejna j wszystko odplatnie.
 
Do góry