reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Moja kumpela mówiła mi kiedyś o tzw. teorii „złego oka” 😄 Na początku śmiałam się z niej, że wierzy w takie zabobony ale z czasem doszłam do wniosku, że coś w tym może być. Też miałam taką „uroczą koleżankę” 😂
Tu gdzie mieszkam wierzy się w złe oko i trzeba uważać czasami jak się z kimś rozmawia i co mówi żeby nie być posadzonym o to właśnie 😀
 
reklama
My już po wizycie u genetyka , jednak po rozmowie z nim decydujemy się na amnio ryzyko jest minimalnie 0,1 % od razu pobiorą mi też kariotyp , więc będziemy mieć zbadane 400 chorób i wad. Amnio będzie robił mi bardzo doświadczony specjalista ale i tak drżę ze strachu [emoji17][emoji17] godzina 0 ,20ego października 3dni po moich 30urodzinach [emoji17][emoji17] w tym roku niestety świętowania nie będzie [emoji17] nie tak wyobrażałam sobie moja 30tke....
Sądzę że postępujesz właściwie, najważniejsze żebyście z M.byli spokojni, a tak jak @Oleczqa002
Pisze urodziny wprawdzie ciut przesunięte moga okazać się wspaniale, czego z całego serca Wam życzę!!! ❤😜😍👍
 
Heh dziewczyny... ja się dzisiaj coś kiepskawo czuje, jestem właśnie w pracy do 21, a tu mnie caly czas pobolewa brzuch i promieniuje na prawa stronę pleców :( nie wiem co to może być, tak myślę czy to nie od ciągłego siedzenia albo leżenia?:(
 
Hej i ja dziś po wizycie wyniki badań wszystko ok badanie ginekologiczne Tez, chwilę usg było i dzidziuś fikał zdjęcia nie mam ale kolejna wizyta za dwa tyg ahh jestem już szczerze zmęczona tymi co, dwa tygodnie wizytami hehe w każdej ciąży chodziłam co, 4 tyg człowiek się doczekac nie umiał a teraz jestem taka spokojna o bobasa że męczy mnie wizyta co dwa tyg i siedzenie tam bo jak zwykle wizyta się opóźniła o 50min... Jeszcze gin ma taki fatalny sprzęt że dobrze ze mnie wysyła na prenatalne drugie bo tylko tam mogę dokladnie wszystko obejrzeć (drugie prenatalne 30.11). Mąż się śmieje ze jak będzie kolejna dziewczyna to on się do garażu wyprowadza bo z tyloma babami nie wytrzyma haha ja córki, dwie suczki rasy York haha każde Zwierzątko to samice :p
Cieszę się ze wszystko OK! ❤ Dzidzia rośnie i hula by Mame rozruszać po nudnej poczekalni 😍😜!

Wizyty, badania spoko, ale ja to łącze z praca i to jest gimnastyka artystczna!!!
Robię WSZYSTKO by nie wypadało to pomiedzy 09:00-17:00 ale jutro mam 13:30 lekarkę prowadzacą i w pracy juz kombinacja alpejska!!! Na poniedziałek wizyta tez w ciągu dnia, więc mam urlop dla spokoju!

Jeszcze raz buźka 😘 i gratulacje!
 
Oooo ❤❤❤ Kolejne potwierdzenie, że to Córeczka i tak już na pewno zostanie 😍 Cudownie! Cieszę się bardzo, a Ty Mamuśko tam nie szalej w tej robocie tylko oszczędzaj się 😘
Dziękuję Kochana 😘😘😘!
Moniaku staram sie oszczędzać i nie stresować robotą, dobrze już wiedzą ze mogę rzucić im L4! 😜
W zespole kwiaty lotosu już chore (jeden pisze mam 36.7C !!!) i odrazu jest presja i tempo pracy! Wspieram ich, ale bez szaleństw! W pon urlop, odsapnę 3 dni 👍😃!
 
reklama
Do góry