reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

No i mogę się chwalić wreszcie.
Jesteśmy cali i zdrowi, maluch bardzo spokojny tylko delikatnie ruszał nóżkami. W płeć doktor nie celował, bo nie chce żebym się przyzwyczaiła. A mnie w sumie wszystko jedno byleby było całe i zdrowe :) mamy już 6.1cm termin z 17 przesunął się na 13 :) ręce jak tatuś kładzie już sobie na głowie 😂🙈
 

Załączniki

  • received_1441472159374869.jpeg
    received_1441472159374869.jpeg
    80 KB · Wyświetleń: 84
reklama
@elysia141 potwierdzam ze l4 nie wływa na długość macierzyńskiego. Byłam na l4 w poprzedniej ciąży od 5 tc. Rok macierzyńskiego płatnego, potem nalezy się wychowawczy bezpłatny.
Koleżanka pomyliła się i chyba jej chodziło o macierzyński. Jeśli weźmiesz przed urodzeniem dzieciątka to od tego momentu liczy się rok. Ja wziełam od momentu urodzenia, dlatego skończył mi się dwa dni przed roczkiem. A kolezanka wziela 2 tyg przed porodem np.. Nie wiem czy dobrze wytlumaczylam😅
 
Hejo dziewczyny ja zaczynam dziś 14tydzien oczywiście wymiotami🤮 nie wiem kiedy to się skończy.. Dziś pogoda deszczowa, byliśmy zamówić przyczepkę do rowerów dla dzieci podwojna..
Od kilku dni mam straszne uczucie mokrości, jakby coś ze mnie leciało, wkładka jest rzeczywiście wilgotna, też ktoś tak ma? Odrazu w mojej głowie są myśli że to wody.. 🤦‍♀️Położna mam za tydzień dopiero, ja też patrzę już wózki i teraz mam w promocji maxi cosi i strasznie mnie korci bo cena 100e niżej.. Ale jakoś myślę że za wcześnie żeby zamówić, mój mówi zamawiaj.. A Wy co sądzicie? Któraś już ma wózek? Albo planuje szybszy zakup?
 
Cześć dziewczyny !
Juz jestem po wizycie. Wszysyko ok uffff.. kamień z serca :) maleństwo ma 5.6 cm, termin przesunął się z 13 na 16-17 kwietnia :) kolejna wizyta w poniedziałek - usg genetyczne :) Dzisiaj gin powiedział, że wg niego moge isc ze spokojna głowa na poniedziałkowe usg :)
 

Załączniki

  • 20201003_141943.jpg
    20201003_141943.jpg
    970,7 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Dzień dobry. Chciałam Wam podziękować za wsparcie i słowa otuchy jakie mi dałyście :* jesteście przekochane :* ❤ wczoraj mama miaławizytę po rezonansie. Na szczęscie nigdzie indziej guza nie ma, mam nadzieję, że tak zostanie. Podczas operacji zdecydują, czy usuną też węzły chłonne. Operacja będzie prowdopodobnie około połowy października, bo musi jeszcze mieć dwie wizyty przed tym. Kamień mi z serca spadł, że to "tylko piersi", nabrałam siły do walki i idziemy z tym dziadem na wojne.

Wczoraj miałam szkolenie w pracy. 7h ciągłego siedzenia na dupie, myślałam, że oszaleję. Jakieś 2 krótkie przerwy, jedna na obiad. Na obiad sałatka z kurczakiem. Zobaczyłam to i myślę sobie no ładnie, to pojadłam, przecież mięsa nie jem. Ale szefowa wzięła dla mnie osobną bez kurczaka :) tyle że z awokado po którym mam dosłownie skręt kiszek 😂

Wczoraj dziewczyny poszły spac do mamy, mąż chory więc namówiłam go żebyśmy szybko poszli spać żeby można było sie wyspać. Ja zasnęłam po 20 :D ale po paru minutach mąż mnie obudził, bo z kims głośno gadał. Zasnęłam znowu, wstałam o 8, a mąż dalej śpi. Mam nadzieję, że wydobrzeje, bo dzisiaj znowu jedziemy do sklepu wybierać te cholerne lampy i coś co damy między meblami w kuchni.



Oddać Ci swoje almette? Mąż mi jakiś czas temu kupił, nawet nie ruszyłam i przypuszczam, że ważność się zaraz skończy.
Bardzo dobra wiadomość Mama❤ to fajterka! Tak trzymać drogie Panie!!! Działacie, to najważniejsze!!! 💪💪💪

7H szkolenia jestes hero, ja po 2h kompem marzę o przerwie, bywa ze dzwoni do mnie ktoś z firmy,a ja na lozku: mozesz rozmawiac, ja: no pewnie!!!🤣👍
 
Do góry