reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

żeby zobaczyc listę i inne tematy kwietniowek trzeba wejsc na fora>fora ciążowe>przyszłe mamy>kwietniowe mamy 2021 wg mnie fajnie by było utworzyć inne tematy np o wyprawce, imionach, zdjęciach i tam pisać też na te tematy, bo później łatwiej jest wrócić do tego, bo tutaj to jest misz masz.
 
reklama
Dziewczyny sukces! 🤩 Udało mi się dziś zjeść coś innego niż przez ostatnie kilka tygodni: kanapkę z bułą, serkiem śmietankowym i pomidorem 😁 mąż oczywiście patrzy na mnie jak na głupka, bo dostał konkretne, poważne instrukcje: bułka MUSI być równo przekrojona, warstwa serka KONIECZNIE równomierna, żeby przypadkiem nie było górek! Plasterek pomidora nie za gruby, ale też nie jak papier 😁 I niech ktoś mi powie że ja to sama wymyśliłam, przecież ta mała krewetka we mnie całkowicie mnie opanowała!
 
Dziewczyny zaktualizowłam listę kwietniówek. Jakby były jakies błędy to dajcie znać. Zawsze aktualizuję listę na komputerze, a jak ostatnio weszłam na nią na telefonie, to druga połowa była bez kolorów, na komputerze normalnie. Jak jest u Was? Zaczęłam wpisywać płeć (nie ma różowego koloru czcionki :/ ), więc jeśli któraś chce dopisać, to dajcie znac albo pod wątkiem z listą albo w wiadomości prywatnej. Zaktualizowałam też termin porodu, siebie przeniosłam na marzec i w nawiasie dopisałam termin z om, a Kobzik jest na 1.04 z terminem 8.04 z om w nawiasie. Zaktualizowałam też jeszczebedziepieknie, bo napisała mi wiadomość. Reszta dziewczyn, które poroniły, nie napisała nic, więc zostawiłam jak jest, bo nie bardzo wiedziałam co zrobić.
napisałam wiadomość, bo nie ma mnie na liście 😳🙈😂
 
Mamuśki, czy macie sposób na bolący kręgosłup? Mam wrażenie od wczoraj że zaraz pęknie mi w części lędźwiowej. Böl czasem wchodzi też w biodro. Dziś się naszorowałam podłóg i teraz leże plackiem ale i to nie pomaga :(
 
Dziewczyny sukces! 🤩 Udało mi się dziś zjeść coś innego niż przez ostatnie kilka tygodni: kanapkę z bułą, serkiem śmietankowym i pomidorem 😁 mąż oczywiście patrzy na mnie jak na głupka, bo dostał konkretne, poważne instrukcje: bułka MUSI być równo przekrojona, warstwa serka KONIECZNIE równomierna, żeby przypadkiem nie było górek! Plasterek pomidora nie za gruby, ale też nie jak papier 😁 I niech ktoś mi powie że ja to sama wymyśliłam, przecież ta mała krewetka we mnie całkowicie mnie opanowała!
U mnie tak samo 😂😂
 
Cześć Dziewczyny 😊
U mnie niestety rozkręca się przeziębienie więc leżę pod kocykiem z herbatką i oglądam vlogi podróżnicze. Głowa mi pęka... i czuję kłucie na ustach, obawiam się że szykuje się jakaś opryszczka 😬 Miłego weekendu 😊
 
reklama
Do góry