reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, a mi coś wyskoczyło na ustach :( nigdy nie miałam opryszczki - jak coś to mi właśnie wyskakiwał taki zwykły pryszcz na brzegu ust i teraz znów mi się pojawił i zaczęłam kminić, czy to na pewno nie opryszczka - czy opryszczka różni się jakoś od takiego zwykłego czerwonego pryszcza z białą główką?
Opryszka zazwyczaj jak się pojawia to swędzi lub tak mrowi w tym miejscu, no i pojawiają się takie bąbelki z płynem w środku, zazwyczaj jest kilka takich pęcherzyków.... Musisz zaobserwować, a jak nie jesteś pewna to lepiej skonsultuj to z lekarzem, bo słyszałam, że pierwotne zakażenie może być groźne i trzeba je leczyć lekami przeciwwirusowymi
 
reklama
Do góry