reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
A gdzie go przykladasz?bo ja to taka ciemna jestem
Po lewej stronie na wysokości kosci biodrowej dosyć nisko ogolnie, trzeba dosyc mocno wcisnąć i musisz bardzo delikatnie przesuwać ta glowice i wsłuchać sie bo czasem jest tak ze doslownie jak przez ścianę slychac to serce bardzo cicho i dopiero jak w tych okolicach pokręcę pociskami to lepiej slysze.
 

Załączniki

  • H269e0c44e1054462b927d44667bae607G.jpg
    H269e0c44e1054462b927d44667bae607G.jpg
    163,9 KB · Wyświetleń: 47
Po lewej stronie na wysokości kosci biodrowej dosyć nisko ogolnie, trzeba dosyc mocno wcisnąć i musisz bardzo delikatnie przesuwać ta glowice i wsłuchać sie bo czasem jest tak ze doslownie jak przez ścianę slychac to serce bardzo cicho i dopiero jak w tych okolicach pokręcę pociskami to lepiej slysze.
A smarujesz czyms?bo ja nie mam zelu ani nic,nie wiem czy to cos pomaga?
 
Please !!!! daj namiary na ten sok :) rano mam normalny brzuch, ale wieczorem jak mi te jelita wywali to stóp nie widzę, i w ogóle to mam wrażenie ,że tak przytyłam ... i kulam się jak słoń :)
Najpierw normalnie kupowałam w sklepie markecie ale strasznie drogo za 750 l jakieś 25zl a później kupilam od razu kilka butelek na allegro bo można dostać litrowa butelke za kilkanaście złotych tylko zwróć uwagę żeby byl 100procent sok z żurawiny i bez cukru koniecznie. To się pije po 50-100ml na dzień a nie ze od razu szklankami z reszta takie kwaśne ze faktycznie wykreca i pewnie szklankami się nie da ;) No i później otwarta butelke trzymać w lodowce.
 
reklama
Hej nie mialam czasu za bardzo przez 2 dni wchodzić na forum tylko tak na szybko i powiem Wam te dwa dni przeszlam sobie spokojnie, nie martwilam sie:) dzis weszłam na forum zaczelam czytać o tych tsh gdzie ja dopiero mam zlecone badania w poniedziałek (dzis mam 9+3) a z synem w ciąży mialam ponad 4 i się nie martwilam bo lekarz nic nie mowil ja nie czytalam, ze zaczelam poprostu mieć dola, że może mam za wysokie, może juz z moim dzieckiem w brzuchu jest cos nie tak, a przez te 2 dni nawet nie przyszło mi to do głowy
Tak więc postanowilam sie z Wami pożegnać i spędzić czas spokojnie bo forum działa na mnie dołująco:) życzę Każdej z Was zdrowej i spokojnej ciąży :)
Ja generalnie nie jestem panikarą i nie doszukuje się problemów na siłę, raczej do wszystkiego podchodzę na luzie, ale to tsh akurat mnie trochę zmartwiło bo cały czas słyszałam że powinno być max do 2,0. Generalnie tak jak mowię - moja prowadząca napisała mi, że jest w normie i nie powinnam się martwić bo to nie zagraża ani mi ani dziecku, niemniej jednak sama poleciła kontakt z endokrynologiem dla świetego spokoju, raczej gdybym nie czytała forum to i tak bym pewnie się zapisała na wizytę, bo nic mnie to nie kosztuje :)
Ale rozumiem, jeśli Cię to zbytnio stresuje to może faktycznie lepiej sobie odpuścić albo ograniczyć w jakimś stopniu. Mi akurat forum pomaga i czuje się raźniej w gronie osób, które jadą na tym samym wózku co ja 😃
 
Do góry