reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Mam zero kondycji... 😮
Poszłam młoda zaprowadzić do szkoły i ledwo wróciłam 🙄. Masakra aż mi się słabo zrobiło... A wcale daleko do szkoły nie mamy
U mnie ginekolog na 2 piętrze jest i tak powoli szłam na górę, a powietrza nie mogłam złapać, aż położna mówi, może trzeba windą, jak taka słaba kondycja?o_O😂
 
reklama
Martwie sie, ze Wy to tak macie ochote na jedzonko, jakiegos smaka a mi nic nie chce się jesc jem na sile i Wasze brzuszki takie okraglutkie a mój jaki byl taki jest:( i w głowie myśli ze moze cos nie tak
A ja też nie mam duzego brzucha. Przeciez to jeszcze wcześnie. Jeansy bardziej ciasne i mniej wygodne ale wejdę. To moja pierwsza ciąża. Nie sądzę żeby to był powód do obaw :)
 
A czy któraś z was ćwiczy? Bo ja wczoraj miałam intensywny dzien bez lezenia i dałam radę 😜i tak myślę że dziś jak wrócimy z placu to pocwicze jak będę miała siły, miałam z miesiąc pauzy i ciężko to widzę 🤣czy któraś z was wytrwała i ćwiczy ciągle czy tez poleglyscie jak ja?
 
A czy któraś z was ćwiczy? Bo ja wczoraj miałam intensywny dzien bez lezenia i dałam radę 😜i tak myślę że dziś jak wrócimy z placu to pocwicze jak będę miała siły, miałam z miesiąc pauzy i ciężko to widzę 🤣czy któraś z was wytrwała i ćwiczy ciągle czy tez poleglyscie jak ja?
Poległam, nie ćwiczę, ale zapisałam się na zajęcia przygotowujące do porodu po 12 tygodniu. Taki fitness dla ciężarnych. Więc chyba można to podpiąć pod ćwiczenia? 😁
 
A czy któraś z was ćwiczy? Bo ja wczoraj miałam intensywny dzien bez lezenia i dałam radę 😜i tak myślę że dziś jak wrócimy z placu to pocwicze jak będę miała siły, miałam z miesiąc pauzy i ciężko to widzę 🤣czy któraś z was wytrwała i ćwiczy ciągle czy tez poleglyscie jak ja?
ja tęsknie za ćwiczeniami ... ale plamie ... i myśle ze jaki kolwiek większy wysiłek może skończyć się źle 😌😌
 
A czy któraś z was ćwiczy? Bo ja wczoraj miałam intensywny dzien bez lezenia i dałam radę 😜i tak myślę że dziś jak wrócimy z placu to pocwicze jak będę miała siły, miałam z miesiąc pauzy i ciężko to widzę 🤣czy któraś z was wytrwała i ćwiczy ciągle czy tez poleglyscie jak ja?
Ledwo co mam sile posprzątać w domu... :) 😁
 
A czy któraś z was ćwiczy? Bo ja wczoraj miałam intensywny dzien bez lezenia i dałam radę 😜i tak myślę że dziś jak wrócimy z placu to pocwicze jak będę miała siły, miałam z miesiąc pauzy i ciężko to widzę 🤣czy któraś z was wytrwała i ćwiczy ciągle czy tez poleglyscie jak ja?
Mieszkam na czwartym piętrze i zagłuszam swoje wyrzuty sumienia tym, że każde wejście na górę to taka namiastka ćwiczeń 😂😄
 
reklama
hey dziewczyny! ostatnio Wam pisałam, ze na dwa dni połowa objawów zniknęła no to niespodzianka od wczoraj od rana mam wymioty cały dzień. Nie mogę się ruszyć z łóżka jestem załamana. Zaczęłam 1 sierpnia nowa prace nie wiem co robić, jeśli wezmę kilka dni zwolnienia zobaczą, ze to l4 od ginekologa i na pewno dadzą mi wypowiedzenie eh. Z drugiej strony nie jestem w stanie pracować, mam prace zdalna ale kontakt z klientem, nie jestem w stanie nic mówić.. co byście zrobiły na moim miejscu? Czekam na informacje po wizytach! 🤩
 
Do góry