reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja tez miałam. Co prawda w 6tyg.po porodzie straciłam pokarm z powodu operacji jednego z młodych i kursowaniem między dwoma szpitala i oddalonymi od siebie 100km. Nie było konsekwencji odciagania co 3h. Ale mleka w 3dobie miałam już sporo :)
ale ja się nie boję pęknięcia krocza tylko tego, że mi pęknie macica tam gdzie byłam szytab to jest główny powód tego, że krótko po jednym cc lekarze zalecają drugie...i nie miałam żadnych problemów z laktacją, a wręcz miałam nawał pokarmu, ale syn przy piersi spał zamiast jeść - zrobił sobie z cycka smoczek i nie przybierał nam na wadze, dlatego przeszłam na mm
Ja odciagalam niedługo. Też karmilam mm bebilon pepti - Jezu, jak on śmierdzi 🤣🤣🤣
 
Dziewczyny miala ktoras z was zapalenie pecherza w ciazy? Co moglyscie brac jak sobie radzic? Wizyta u gin dopiero jutro
Urosept mam 3x1.

U mnie 9+4, jedynie co odczuwam, to fakt, że mogłabym zapaść w sen jak niedźwiedź. 🥱🥱🥱 ciągle spać mi się chce. Cycki już mniej bolą. A i apetyt mam niedźwiedzi 🤣
Wizytę mam dopiero 18.09 dłuży mi się okropnie ;<
 
Hej dziewczyny! Gratulacje dla Mamusi, które widziały swoje dzieciątka! 🥰
Ja dziś jestem tak zestresowana, nie mogłam w nocy spać, jak zasnęłam to koszmary. Boję się, że coś nie tak we krwi wyjdzie. Boję się USG. Normalnie jestem kłębkiem nerwów 😩 Panika 100%...
 
Robiłyście może rekonesans w suplementach dla ciężarnych?
W ciąży z córką zrobiłam i Femibion Natal wg mnie był najlepszy. Podczas karmienia zażywałam Femibion Natal 3 dedykowany dla mam karmiących. Teraz też łykam Femibion Natal 1.
Może jest coś innego lepszego lub równie dobrego, ale np tańszego?
Potwierdzam Femibion 1 jest dobry!!! Mi go wskazala lekarka, która prowadzi moją ciążę.
 
Hej dziewczyny! Gratulacje dla Mamusi, które widziały swoje dzieciątka! 🥰
Ja dziś jestem tak zestresowana, nie mogłam w nocy spać, jak zasnęłam to koszmary. Boję się, że coś nie tak we krwi wyjdzie. Boję się USG. Normalnie jestem kłębkiem nerwów 😩 Panika 100%...
Spokojnie.... Wiem że łatwo się pisze... Ale wiedz że ja też w srode będę się tak czuć..dzisiaj robiłam tylko badania krwi tsh i mocz i też nie spałam od 4. 00🙄 ..
 
reklama
Robiłyście może rekonesans w suplementach dla ciężarnych?
W ciąży z córką zrobiłam i Femibion Natal wg mnie był najlepszy. Podczas karmienia zażywałam Femibion Natal 3 dedykowany dla mam karmiących. Teraz też łykam Femibion Natal 1.
Może jest coś innego lepszego lub równie dobrego, ale np tańszego?
Ja też brałam podczas starań Femibion 0, potem przeszłam na Femibion 1 a od 12 tyg Femibion 2. Moja doktor prowadząca też mi to poleciła mimo, że już sama to brałam wcześniej ale bez dwóch zdań powiedziała, że to najlepszy suplement diety dla ciężarnych ;)
 
Do góry