reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Zazdroszczę,mi sie właśnie mdlosci nasilają jestem 8+3.Sennosc i mdlosci....😒😔
Mi z głodu, bywa bee, nie wspomnę , że wstaję nad ranem zjeść, bo nie mogę usnąć. Dziś po południu usnełam z laptopem na kolanach 😂.
Gotowałam zupę pomidorową o ludzie zapach gotowanego mięsa...! a jestem 10+1. Piersi rosną, ale nie bolą. Wzdęcia mniejsze, ale są. Zatem każda ma
inaczej 😉.
 
reklama
A na wieczór taki ciekawy temat, jak u Was z seksem?
Przyznam, że na początku mój Maż mocno chciał, ale ja nie powiedziałam Mu jescze, że jestem w ciąży, więc bylam taka spięta, że zrezygnowalam. Dopoki lekarka nie pozwoli wstrzymujemy się, takie mamy zalecenia. Przyznam, że początkowo wcale nie mialam ochoty, a teraz wraca! Libido rośnie może wraz z wiekiem ciąży 😉.
Widzę, że Mąż chce, ale wie że narazie pauza, szkoda mi go, nawet miałam z Nim sen erotyczny 😃.
 
A na wieczór taki ciekawy temat, jak u Was z seksem?
Przyznam, że na początku mój Maż mocno chciał, ale ja nie powiedziałam Mu jeszcze, że jestem w ciąży, więc bylam taka spięta, że zrezygnowalam. Dopoki lekarka nie pozwoli wstrzymujemy się, takie mamy zalecenia. Przyznam, że początkowo wcale nie mialam ochoty, a teraz wraca! Libido rośnie może wraz z wiekiem ciąży 😉.
Widzę, że Mąż chce, ale wie że narazie pauza, szkoda mi go, nawet miałam z im sen erotyczny 😃.
 
Mi z głodu, bywa bee, nie wspomnę , że wstaję nad ranem zjeść, bo nie mogę usnąć. Dziś po południu usnełam z laptopem na kolanach 😂.
Gotowałam zupę pomidorową o ludzie zapach gotowanego mięsa...! a jestem 10+1. Piersi rosną, ale nie bolą. Wzdęcia mniejsze, ale są. Zatem każda ma
inaczej 😉.
Moje mdlosci przeszly na wyrzszy stopien,sa takie bardziej mocne nie przyjemne bardzo.dzis caly dzien lekko glowa boli tez nie fajnie
 
reklama
Do góry