reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny. Czy wy też tak macie, że to co zjecie to wam nie smakuje . Bo ja tak mam i wszystko co zjem to mi nie smakuje nawet to co pije . W tej chwili to mój żołądek niczego nie trawi. Już sama nie wiem co mam jeść i pić
Ja tak miałam ;) bardzo pozmieniały mi się smaki nie tylko w kwestii jedzenia ale też picia... teraz mi się już to powoli normuje i zaczynam przyswajać coraz więcej rzeczy ale między 5-9 tygodniem to był dramat 🤷🏻‍♀️
 
Ja leki na tarczycę biorę już długo i u mnie w mieście nie było problemu z endo prywatnie umawiałam wizytę jeszcze przed ginekologiem. Powiedziałam, że w ciąży jestem i chciała mnie od razu przyjąć, ale jeszcze TSH nie miałam.
TSH najlepiej mieć ok 1-1,5 nie więcej według mojej położnej.
Na NFZ w zeszłym roku też w ciągu tygodnia i bez karty ciąży.
 
Ja leki na tarczycę biorę już długo i u mnie w mieście nie było problemu z endo prywatnie umawiałam wizytę jeszcze przed ginekologiem. Powiedziałam, że w ciąży jestem i chciała mnie od razu przyjąć, ale jeszcze TSH nie miałam.
TSH najlepiej mieć ok 1-1,5 nie więcej według mojej położnej.
Na NFZ w zeszłym roku też w ciągu tygodnia i bez karty ciąży.
Przy koronawirusie jak widać wszyscy i wszystko poszalało..
 
Hej dziewczyny. Czy wy też tak macie, że to co zjecie to wam nie smakuje . Bo ja tak mam i wszystko co zjem to mi nie smakuje nawet to co pije . W tej chwili to mój żołądek niczego nie trawi. Już sama nie wiem co mam jeść i pić
Też tak miałam. Wszystko przez jakieś 2-3 tygodnie smakowało mi jak metal 🤢 Byłam głodna a musiałam jeść na siłę. Musisz to przeczekać. Później Ci się unormuje apetyt 😊
 
Ja wczoraj byłam i tylko pęcherzyk był. Martwię się bo test robiłam 21 sierpnia i były 2 grube krechy. Z OM wychodzi 7tc+2dni ale wg USg doktor stwierdził że to 5 tydzień. Robiłam 28 sierpnia betę i wynosiła 6300. Czy to możliwe żeby było puste jajo?Zobacz załącznik 1172015
A kiedy miałaś OM jak na lux med naprawdę nie wyraźne to zdjęcie. Jakie masz cykle? Może owu była później.
U mnie też będzie różnica juz jest spora, ale lekarz powiedział, że na następnym usg pi zmierzeniu zarodka określi wiek ciąży bo mam cykle po 36 dni prawie 😊
 
reklama
Do góry