reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja też tak miałam, a mój mówi,"aaaa to na dziewczynkę jest jak się ma ochotę na słodyczę się je?, to chyba nie będzie..." Jak Mu dziś powiem, to się ucieszy :D
No wlasnie😁 podobno słodkie na dziewczynkę, a ja takich smaków nie mam od początku ciąży, a zawsze lubiłam słodyczki 😭 jedynie kwaśne żelki zjadłam 😂 paczka tez mi się zdąży, ale bardzo rzadko, a czekolada nie wchodzi w grę 😄
 
Ja też tak miałam, a mój mówi,"aaaa to na dziewczynkę jest jak się ma ochotę na słodyczę się je?, to chyba nie będzie..." Jak Mu dziś powiem, to się ucieszy :D
To nie ma znaczenia ;) moja przyjaciółka całe dwie ciąże wcinała słodycze, głównie nutelle i ma dwóch synów. Moja siostra też w większości słodkie, a głównie lody i też ma
syna 🤷🏻‍♀️ I znam na odwrót osoby, które odrzucało od słodyczy maja np. córki 🤪 nie ma się co sugerować „ciążowymi” zachciankami, tak samo swoim własnym wyglądem - ze niby córka odbiera urodę matce a syn dodaje, bo to tez się nie sprawdza 😛 to są „ciążowe zabobony” 🤪
 
No wlasnie[emoji16] podobno słodkie na dziewczynkę, a ja takich smaków nie mam od początku ciąży, a zawsze lubiłam słodyczki [emoji24] jedynie kwaśne żelki zjadłam [emoji23] paczka tez mi się zdąży, ale bardzo rzadko, a czekolada nie wchodzi w grę [emoji1]
Nie sugerowalabym się tym ;) ja w pierwszej ciąży tylko pikantne i kwaśne i dziewczynka [emoji16] teraz też ostre rzeczy mi podchodzą słodycze nie koniecznie więc kto wie może druga dziewucha w brzuchu rośnie [emoji7] :)
 
Może jestem jakaś chora ale mi właśnie najbardziej się podobają te pierwsze dwa lata [emoji28][emoji23][emoji23][emoji85][emoji2370][emoji16][emoji3059]
Mi też :-)

Co do brzucha w ciąży, to ja w dwóch poprzednich miałam normalny/mały przytyłam 13 i 11 kg. A teraz zaczęło mnie szybciej wywalać, ale dużo dają też wzdęcia, które mam prawie codziennie. W każde spodnie się jeszcze mieszczę bez problemu, ale mam jedne takie, które potęgują chyba mój ból brzucha, bo co je założę, to mam jeszcze większe wzdęcia. Muszę się rozejrzeć za jakimiś ciążowymi spodniami, dla wygody.


Śniło mi się dzisiaj, że jechałam autem i mnie policja złapała. Mówili, że obserwowali mnie cały dzień i zrobiłam tyle wykroczeń, że dostanę 10 punktów karnych. Nigdy nie dostałam mandatu, mam nadzieje ze to nie jest proroczy sen :-)
 
Dzidziu i jak tam? Pojechalas na IP?Wszystko w porzadku?
b
Daj znac, jak sie czujesz. Ja bym dla wlasnego spokoju chyba pojechala.
Na IP i dawaj znać, co tam się dzieje!
Trzymam kciuki żeby było wszystko ok.... Daj znać czy pojechałaś na Ip😔
Kochana, daj znać co u Ciebie. Wszystko musi być dobrze ❤️ Nasze organizmy są teraz mega ukrwione, może to jakieś malutkie naczynko pękło?
Kochane wszystko w porządku, Mały rośnie ❤❤❤ ma się dobrze, machał do nas i jak Pan Doktor powiedział robi fikołki 😉. Pepowinę widać 😍😃.
Spytałam o przyczyny takiego krwawienia powiedział, że nie są znane, coś się opróżniło. Pojechałam rano, żeby się nie denerwować. 🥰
 
Kochane wszystko w porządku, Mały rośnie ❤❤❤ ma się dobrze, machał do nas i jak Pan Doktor powiedział robi fikołki 😉. Pepowinę widać 😍😃.
Spytałam o przyczyny takiego krwawienia powiedział, że nie są znane, coś się opróżniło. Pojechałam rano, żeby się nie denerwować. 🥰
Wiedziałam, że wszystko będzie dobrze ❤️ Odpoczywaj 😊
 
reklama
Do góry