reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja też boję się tych nocek, chodzenia po lekarzach , chorowania itp
A wiecie ja zapominam ze jestem w ciąży wogole nie myślę jakby o niej niewiem czy kwestia tego ze to powiedzmy 3 ciąża czy jak, mam całodniowa zgage zle samopoczucie jestem slaba i mam mdłości ale jakos moj mozg nie utrwala wiedzy ze w brzuchu ktos mieszka :) ogoknie to sie strasznie boje, dopiero zaczelam spac po nocach, wyslalam dziecko do przedszkola itp i boje sie tego wszystkiego od nowa [emoji64][emoji64] czy mamy drugiego lub kolejnego dziecka tez trochę sie obawiaja tego wszystkiego od nowa??? Ja chyba najgorzej nieprzespanych nocy i szczepionek

Sent from my POCO F2 Pro using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja już mam chłopca i jak dzidziuś się urodzi to będzie miał 14 lat 🙂 więc jak dzidziuś pójdzie do 1 klasy to starszy syn będzie miał 23😂 teraz mogłabym mieć dziewczynke , no ale wiadomo, oby było zdrowiutkie ❤
u mnie tez tak będzie różnica wieku .... najstarszy syn będzie miał 14 ... 😉
 
Dziewczyny, byłam dziś na 2 wizycie, tym razem już u mojej lekarz prowadzącej, gdzie założyłyśmy kartę ciąży no i dostałam oczywiście wszelkie skierowania na badania no i dalszy plan działania 😋 usg tak jak myślałam nie było, dostałam skierowanie na usg między 11-14 tyg w mojej placówce bezpłatnie i na pappa (jestem też zapisana na 22.09 na genetyczne do takiego najlepszego lekarza genetyka w Łodzi, ale skoro tutaj mam za free to też pójdę, co mi szkodzi 🤪). Na podstawie badania ginekologicznego stwierdziła, że wielkościowo macica odpowiada wiekowi ciąży, także jest ok :) wszystkie dotychczasowe badania krwi i moczu mam b.dobre. No i od razu mnie zapytała czy chce L4 😱 ale że czuje się dobrze i pracuje zdalnie to póki co chce pracować, myśle ze spokojnie do końca roku popracuje :)
Kolejna wizyta 07.10 :)
 
Dziewczyny czy w dobie koronawirusa można do gabinetu wchodzić z tatusiem 😁
Mam wizytę w poniedziałek i się zastanawiam czy będziemy mogli wejść razem usłyszeć jak serduszko bije ☺
ja na standardową wizytę nie mogę przychodzi z mężem i zanim pojawił się świrus to też nie mogłam, takie zasady...Mąż był ze mną na prenatalnych i teraz też może być
 
reklama
Do góry