reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

A ja życzę Ci chłopca, powiem Ci ze ja jak któraś dziewczyna wyżej, czułam od początku że chłopiec, nawet imiona to tylko męskie patrzalam i się potwierdziło, mam nadzieję że i tym razem intuicja nas nie zawiedzie 😜
Dziekuje😊
No wlasnie z tym imieniem to mam jednak problem. Mieszkam w Niemczech ponad polowe swojego zycia, moj maz jest Niemcem, wiec z jednej strony chcialabym imie pasujace do nazwiska, ale tez i takie, ktore nie sprawi problemu rodzinie w Polsce🙈 ale nic mi sie nie podoba. Za to dla dziewczynki mialabym dwa, wiec moze to znak? Nie ma co gdybac, co ma byc to bedzie😁
 
reklama
A słuchajcie co mi poradzicie, od niedawna 2 tyg biore luteine i od kilku dni nieraz po siusianiu mnie piecze i swędzi nie jest tak ze caly czas tylko czasem i z reguły wieczorem
Mysle ze to przez luteine bo po niej zaczęły sie problemy
Macie jakies maści które mozna stosowac w ciąży?
[/QUOTE]
Ja też przez tydzień brałam luteine i tak jak Ty miałam swędzenie i pieczenie po niej,masakra.Pojechalam na ip bo przy podcieranie na papierze zauważyłam krew wtedy lekarz kazał mi odstawić luteine i brać duphaston i do tego globulki pimafucin. To był 6 tydzień. Po 3 dniach jak ręką objął👍🙂
 
Cześć Dziewczyny! Ja dziś pierwszy dzień w biurze po HO i powiem, że nawet szybko zleciało, ale cały dzień mnie od jedzenia odrzucało, dopiero teraz pół chleba pochłonęłam... I oczywiscie pomidor + cebula! Masakra!

Ale w pracy tak wiele zadań przede mną, najgorzej, że dużo ludzi na L4 i projekty się sypią i mam je ratować, a jak im powiedzieć, że ja będę następna?!

Ciężko, dziś mam myśli na co mi to było i czy ja w ogóle dam radę :(
Teraz musisz myśleć egoistycznie bo praca to tylko praca. Najważniejsza jesteś Ty i dzidziuś.
 
Ja już mam chłopca i jak dzidziuś się urodzi to będzie miał 14 lat 🙂 więc jak dzidziuś pójdzie do 1 klasy to starszy syn będzie miał 23😂 teraz mogłabym mieć dziewczynke , no ale wiadomo, oby było zdrowiutkie ❤
U mnie też będzie duża różnica syn w niedzielę ma 12 więc jak dzidzia się urodzi to 13lat różnicy.. 😊
 
reklama
Do góry