reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

A wiecie ja zapominam ze jestem w ciąży wogole nie myślę jakby o niej niewiem czy kwestia tego ze to powiedzmy 3 ciąża czy jak, mam całodniowa zgage zle samopoczucie jestem slaba i mam mdłości ale jakos moj mozg nie utrwala wiedzy ze w brzuchu ktos mieszka :) ogoknie to sie strasznie boje, dopiero zaczelam spac po nocach, wyslalam dziecko do przedszkola itp i boje sie tego wszystkiego od nowa [emoji64][emoji64] czy mamy drugiego lub kolejnego dziecka tez trochę sie obawiaja tego wszystkiego od nowa??? Ja chyba najgorzej nieprzespanych nocy i szczepionek
Ja się trochę obawiam bo to niby 2 ciąża ale od ostatniej minęło 11 lat więc czuję się jak totalny świeżak [emoji2962][emoji2962] zamierzam zapisać się do szkoły rodzenia i jakoś myślę to ogarniemy ;) chociaż ostatnio zdałam sobie sprawę że jak junior będzie szedł do szkoły to młoda będzie miała 18 lat [emoji33] a my dalej z maluchem [emoji23][emoji1751][emoji1751]
 
reklama
Od polowy dnia mam takie dziwne bole po prawej stronie...zakulo zaciagnelo po prawej stronie tak mocno az sie ruszyc nie moglam...jak robila mi usg to dziecko bylo bardziej po lewej.Troche nad tym mysle bo w sumie caly dzien boli szczegolnie jak chodze,taki dziwny rozlany bol.przestalam dzis brac dupka i sie zastanawiam czy to przez to.biore inny pogresteron.W sumie to pierwszy taki mocniejszy bol w tej ciazy.czuje ze mdlosci wrocily troche.W pracy dzis jak siedzialam to tak mnie sieklo zmeczenie czy cos jakbym pijana byla,az kolezanka mowi ze chyba zaraz zasne takie mam oczki heh,kawa pomogla.sorry ze przynudzam ale musze to gdzies napisac.:)
Mnie brzuch zaczął boleć wczoraj wieczorem. Różne te bóle, od kłujących po rozpychające i skurczowe. No ale myślę, że to u nas zupełnie normalne bo w końcu nasze macice dość intensywnie rosną 🙂
 
Dzwoniłam dziś do endokrynologów o wizytę ze względu na tą tarczycę i od każdego uslyszalam, że żaden mnie nie przyjmie na już bez karty ciąży, więc mam czekać do 18.09 na wizytę u ginekologa, a dopiero potem dzwonić 🤬
 
No wlasnie, ja bardzo bym chciala chlopca😍 (wiadomo - zdrowie to absolutny priorytet!), ale tak sobie poczytuje na forach, ze wiekszosc dziewczyn chcialaby dziewczynke i tak sie zastanawiam, czy ze mna cos nie tak?😅😜
Jak ja zaszlam z pierwszym to chcialam chlopca,i jakos nawet mi przez mysl nie przeszlo ze moze byc inaczej,jak mi lekarz powiedzial na usg ze chlopiec to sie wogole nie zdziwilam bo bylam taka pewna .. nie wiem czemu w sumie
 
reklama
Ja się trochę obawiam bo to niby 2 ciąża ale od ostatniej minęło 11 lat więc czuję się jak totalny świeżak [emoji2962][emoji2962] zamierzam zapisać się do szkoły rodzenia i jakoś myślę to ogarniemy ;) chociaż ostatnio zdałam sobie sprawę że jak junior będzie szedł do szkoły to młoda będzie miała 18 lat [emoji33] a my dalej z maluchem [emoji23][emoji1751][emoji1751]
Ja mam taką różnice z bratem.. Ja w tym roku 29 on 40... I tak się złożyło, że oboje będziemy mieć pierwsze dziecko w przyszłym roku 🙈😂 on styczeń, ja kwiecień 😂 Za to w gratisie mam już dwójkę dzieci.. Naszych 66 letnich rodziców 🙈😂 kocham ich, ale nie chce się starzec 😂
 
Do góry