reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

A jakie wy badania robicie? Ja też idę robic i nawet cukier mam i jest napisane że nie muszę być na czczo?
Na cukier zawsze mówili żeby być na czczo , nawet jak robiłam badania okresowe w pracy to też musiałam być na czczo bo cukier mierzyli. Na skierowaniu nawet wpisane mam że na czczo.
IMG_20200902_081928.jpeg
 
reklama
A jakie wy badania robicie? Ja też idę robic i nawet cukier mam i jest napisane że nie muszę być na czczo?
te wszystkie infekcje czyli toxo, różyczka, kiła, HIV, HCV, HBs, CMV, oraz ogólne czyli morfologia, cukier, alloprzeciwciała, tsh. Ja mam zapisane że robiąc cukier musze być na czczo 12h
 
@Majjka. ja mam wizytę za 2 tyg, by zobaczyć czy wszystko ok, a tak normalnie w ciąży miałam co 3 tyg, a wiem, że niektórzy lekarze robią co 4 tyg, więc pewnie Twój tak do tego podszedł.

Kurcze, ale bym chciała mieć na coś smaka! Poprzednio całą ciążę czekałam, aż się pojawią zachcianki i będę mogła coś zjeść z apetytem, a tak jem bo jestem głodna, a jak jestem głodna to mnie mdli, ale lekko i tak jem bez przekonania.
 
No mi jakby podobnie. Jest pęcherzyk, ciałko żółte, początek ciąży.
Tylko zastanawiam się nad tą kolejną wizytą. 1 października będę 10t+0. Czy to nie trochę późno?
W poprzedniej ciąży kartę mi założyli w połowie 7 tygodnia a tu w 10?
Ja byłam coś ok. 6+2 nie było bicia serca i nie mam karty. Do lekarza idę w pon. I też będzie już 10tc. Przy chlopcach kartę miałam 8/9t 😊
 
Kurcze dziwne a ja mam cukier i pisze nie na czczo, więc inaczej ale napewno skorzystam z tej opcji bo mam na 10.50🤣
 

Załączniki

  • IMG_20200902_085724.jpg
    IMG_20200902_085724.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 47
No mi jakby podobnie. Jest pęcherzyk, ciałko żółte, początek ciąży.
Tylko zastanawiam się nad tą kolejną wizytą. 1 października będę 10t+0. Czy to nie trochę późno?
W poprzedniej ciąży kartę mi założyli w połowie 7 tygodnia a tu w 10?
Ja bylam na wizycie w 7 tygodniu. Teraz mam 8+6 a wizyte 18.09 i też jeszcze nie mam karty. Standardowe wizyty na początku są co 4 tygodnie
 
reklama
Do góry