reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Hej laski.Dzis juz nie mam mdlosci,tylko ssanie w brzuchu,skonczylam 8 tydzien i tak jakos rowno 2 tygodnie mialam mdlosci i teraz nic....troszke mnie to martwi,ostatnio zarodek sie zatrzymal w 8 tygodniu.Nie mam tez wilczego glodu i jakis zachcianek,w ktorym wy tygodniu jestescie ze macie ten wilczy apetyt?
Ja mam 9+2 i nie mam wilczego glodu wręcz odwrotnie, ciężko mi jeść, wczoraj zjadłam tylko rano jajecznicę, potem frytki w zoo, i jak wróciłam to wstyd się przyznać ale zupkę chińska 😱wszystko mnie odrzuca jak pomyślę, mam nadzieję że to zaraz się skończy... Ja kupuje warzywa z przyzwyczajenia a tylko staremu na talerz nakladam a mój pusty 🤣🤣
 
reklama
Hej laski.Dzis juz nie mam mdlosci,tylko ssanie w brzuchu,skonczylam 8 tydzien i tak jakos rowno 2 tygodnie mialam mdlosci i teraz nic....troszke mnie to martwi,ostatnio zarodek sie zatrzymal w 8 tygodniu.Nie mam tez wilczego glodu i jakis zachcianek,w ktorym wy tygodniu jestescie ze macie ten wilczy apetyt?
ja wilczego to wcale nie mam ... jedzenie wpycham ... nic mi nie wchodzi 🤭🤭 co ma być to i tak będzie .... po co zamartwiać się na zapas ?
 
Hej laski.Dzis juz nie mam mdlosci,tylko ssanie w brzuchu,skonczylam 8 tydzien i tak jakos rowno 2 tygodnie mialam mdlosci i teraz nic....troszke mnie to martwi,ostatnio zarodek sie zatrzymal w 8 tygodniu.Nie mam tez wilczego glodu i jakis zachcianek,w ktorym wy tygodniu jestescie ze macie ten wilczy apetyt?

Ja oprócz większej potrzeby na sen i obolałych piersi nie mam praktycznie, żadnych innych objawów. Czasem kilka razy w zeszłym tygodniu mnie zemdlilo i to tyle. Bez głodu i zachcianek. Leciutko ciągnie brzuch. Byłam w poniedziałek na usg i wszystko w porządku. Więc każdy przechodzi inaczej. Kiedy masz kolejne usg żeby się uspokoić?

Edit wg usg jest 7+4, wg Om 7+5
 
Hej laski.Dzis juz nie mam mdlosci,tylko ssanie w brzuchu,skonczylam 8 tydzien i tak jakos rowno 2 tygodnie mialam mdlosci i teraz nic....troszke mnie to martwi,ostatnio zarodek sie zatrzymal w 8 tygodniu.Nie mam tez wilczego glodu i jakis zachcianek,w ktorym wy tygodniu jestescie ze macie ten wilczy apetyt?
Co Ty ja mam dni w których nic nie mam ani mdłości ani wzdęć, ani senności, zatwm bądź spokojna, bo wszystko jest OK 🤗.
Dziś ssanie i idę na II śniadanie platki owsiane namoczone z mlekiem i miodem 😋!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jemy, mamy podobne smaki, ja na wytrawne 🙂 nalesniki, krokiety kocham, pieczarkowa tez 😍.

@Patii_666 obowiązkowo cukier na czczo! Inaczej jak to stwierdza? Hcv, hiv toxo nie trzeba byc na czczo, ale cukier zawsze 😃, zatem trzymaj sie do tej 10:50 i wez coś do torebki do iedzenia. Ja tak zrobilam ciasto drożdżowe i kefir ma ulicy jadlam czekając na taxi 🤣.

12 h 😱 to trzeba isc spać by wytrzymać i będzie tak ze budzę sie o 5:30 i mnie ssie 🤪.
Właśnie czytałam o tym, oni mają inny schemat aż sama jestem zdziwiona

Poziom cukru we krwi - nie badaj na czczo (około półtorej do dwóch godzin po posiłku, kiedy we krwi jest najwięcej cukru):

  • Poniżej 7,8 mmol / l - brak cukrzycy
  • Między 7,8 a 11 mmol / l - brak możliwości oceny
  • Powyżej 11 mmol / l - cukrzyca
  • 😱
 
Tez mam dziś 8+3😉
Mdłości mam codziennie od kilku tygodni, każdy poranek jest mega ciężki😐 wstaje i juz mi jest niedobrze, a cos zjesc trzeba. Wiec walcze z tymi Mdłościami i jakoś jem. Dodatkowo tak jak w 1 ciazy odrzuciło mnie od oliwek (a teraz tydzień grecki w lidlu i tyle różnych rodzajów było...😜), kawy, herbaty, wiec pije tylko wode. I mam w sumie ochotę na świeże soki, wiec zastanawiam sie nad wyciskarka wolnoobrotowa. Szkoda mi dać dużo kasy, w lidlu jest za 250. Czy któraś z Was może ma albo ktoś ze znajomych?
 
reklama
Który masz tydzień? Wiesz ja też mam mniejsze objawy. Cały weekend sprawdzałam piersi bo przestawaly boleć, A dziś i brzuch i plecy troszkę bolały. Dziś był by termin @ i wróciły. Mdłości nie miałam, niestety mam mały apetyt, nie smakują mi potrawy za które wcześniej dalabym się pociąć. Objawy są, znikają, wiem że nam trudno jest jak coś znika i pojawia się od razu panika. Musimy myśleć pozytywnie, bo nasze maluszki to wszystko czuja 😍
Ja też się czuje lepiej niż wcześniej, ale to mnie akurat uspokaja ze juz brzuch za bardzo nie boli :) Czasem macam sobie piersi czy wciąż bolą :)
 
Do góry