reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

A ja zjadlam makaron z miesem sosem i warzywami, potem makaron ze szpinakiem (trochę makaronu zostało), dojadlam jakies popcornowe chrupki i teraz mi beeee🤭 stoi mi gula!
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Ja was opuszczam.[emoji24] byłam na wizycie, serce przestalo bic..[emoji174]
Lekarz mówił że mam odstawić leki na podtrzymanie i czekać na samoistne poronoenie kilka dni A jak nie to lyzeczkowanie. Dziewczyny, które może miały taka sytuację jak teraz ja powiecie mi coś więcej. Nie chce Wam przypominać tego bolu i straty. Wiem co czulyscie, ale nie wiem co robić, myśleć, czego się spodziewać. Może któraś mi pomoże i odpowie na parę pytań ( w wiadomości prywatnej nawet proszę)..

Życze Wam dziewczyny spokojnych, zdrowych, dotrzymanych ciąż i szeczsliwego rozwiazania..
Współczuję! Najbliższe dni będą dla Ciebie trudne, ale my kobiety jesteśmy mega silne i damy radę! Trzymaj się ciepło!
Ja pojechałam do szpitala ze skierowaniem od lekarza i tam dostałam doustnie i dopochwowo tabletki na wywołanie poronienia (chyba prostagladyny) po kilku dawkach, po kilku godzinach i kilku mocnych skurczach dostałam obfitego krwawienia i udało się wydalić całe jajo płodowe ze wszystkim. Wypisali mnie zaraz po USG i potem przez dwa tygodnie krwawiłam w sumie jak okres tylko że dłuższy. Przy następnym cyklu mogłam się już starać znów o dziecko, ale ja wolałam wykonać pare badań.
 
Dziewczyny dziękuję za ciepłe słowa.[emoji173]

Jak już pisałam w sobotę byłam na pogotowiu z plamieniem( lekko brązowym), lekarz badal- serduszko pięknie bilo. Leki na podtrzymanie, nic się źle nie czułam, wyniki wszystkie ok, tarczycowe super ( A choruje na niedoczynność + Hashimoto) A dziś..[emoji174] lekarz mówił że ciężko na tym etapie stwierdzić od czego, dlaczego.. albo można powiedzieć wszystko.. dziś szłam taka szczęśliwa do gin, już się oswoilam z ciążą .. cieszyliśmy się na rodzeństwo dla naszego 2 latka..
Nie chciałabym lyzeczkowania, chcielibyśmy jak najszybciej się starać o dziecko.
U nas wyszło dopiero za 3. razem. Też było milion pytań. Obwinianie, szczególnie, że dbałam o siebie, leżałam, bo kazali dmuchać i chuchać. Do dziś nie znamy odpowiedzi, dlaczego troje dzieci straciliśmy.
Wierzę, że uda Ci się i trzymam mocno kciuki za Ciebie ❤
 
@StKarolina bardzo mi przykro! 🙁

Teraz pewnie tak jak wiele z Was i mnie dopadła niepewność. Dziś wydawało mi się, że jakieś minimalną kropeczkę krwi na papierze widzę, więc czekam co dalej... Jakoś w pierwszej ciąży byłam bardzo beztroska i nie przejmowałam się za bardzo, zjechałam pół Europy, a teraz psychika szwankuje 🤯

Dziś wielka zachcianka na pomidory z cebulą. Ledwo jedną miskę zjadłam, już mam chęć na kolejne! 🍅🧅
 
@StKarolina bardzo mi przykro! 🙁

Teraz pewnie tak jak wiele z Was i mnie dopadła niepewność. Dziś wydawało mi się, że jakieś minimalną kropeczkę krwi na papierze widzę, więc czekam co dalej... Jakoś w pierwszej ciąży byłam bardzo beztroska i nie przejmowałam się za bardzo, zjechałam pół Europy, a teraz psychika szwankuje 🤯

Dziś wielka zachcianka na pomidory z cebulą. Ledwo jedną miskę zjadłam, już mam chęć na kolejne! 🍅🧅
tez bym zjadła bo mam takie smaki ☺️😁
 
Ja staram się mocno ograniczać leki przeciwbólowe i ratuje się też amolem czy okładem na czoło.
Ja z migrena męczyłam się 1,5r po porodzie, wygoniłam ją wielkimi dawkami magnezu+bcomplex+Q10 narazie mam ciszę mimo że już nie suplementuje od ciąży.. Może spróbuj wymasowac mocno głowę, skronie plus joga hormonalna jest na yt mi przy lekkiej pomagało..
 
reklama
@StKarolina , bardzo mi przykro 💔
Aż mnie zmroziło jak sobie uświadomiłam, że też jestem w 9 tyg, a na ostatnim usg byłam na początku sierpnia i na ten moment właściwie też nie wiem co się tam dzieje 🤷🏻‍♀️ Jutro mam wizytę, ale prawdopodobnie na usg dopiero dostanę skierowanie jutro (taka polityka w enel med).
Trzymaj się! ❤️ Trzymam za Ciebie mocno kciuki, żeby jak najszybciej Ci się udało zajść w zdrową ciąże, taką już na 100% do samego końca ❤️
 
Do góry