reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

U mnie HCT 36 a HGB w normie. Nic kolejna rzecz do konsultacji....a toxo niekoniecznie od zwierząt mozesz sie zarazic....wystarczy zjesc niedomyte warzywa.
Z tym myciem to ja też świruję bo szoruję wszystko pod gorącą wodą 🤣 Życie pełne niespodzianek jak widać 😉 Trzeba skonsultować z naszymi ginami te wyniki i zobaczymy. A czujesz jakieś pieczenie przy siusianiu albo dyskomfort?
 
reklama
Z tym myciem to ja też świruję bo szoruję wszystko pod gorącą wodą 🤣 Życie pełne niespodzianek jak widać 😉 Trzeba skonsultować z naszymi ginami te wyniki i zobaczymy. A czujesz jakieś pieczenie przy siusianiu albo dyskomfort?
Nie...tylko ciagle chce mi sie siku,ale nic nie boli przy oddawaniu ,nie sikam tez po kropelce.Teraz to juz z nerwów troche chyba czuję delikatnie pieczenie,ale tak sie na tym skupiam.....😅🤣🤣
 
Myślę ze gdybys zrobila po48h tak jak jest zalecany to byłby większy ten przyrost,ale od 5jest ciaza wiec zostalo ci powoli cieszyc sie i ja powtórzyłabym ta bete jeszcze raz dla świętego spokoju po48h❤🥰
Zrobię na pewno.

Dziewczyny ze starań mówią że może biochemiczna ehhh oby niee. Powtórzę betę. ❤️❤️❤️
 
Dziewczyny czy któraś z was miała taki ból, pojawia się w okolicy podbrzusza lub jajnikow i promieniuje w okolice żołądka, tak na środek, są to kilkusekundowe jakby skurcze? Takie ukucia nie wiem ciężko to nazwać? Dzisiaj już któryś raz mi się zdarza, nie wiem czy to się wszystko rozciąga czy co nigdy czegoś takiego nie czułam, 😱🧐
 
Dziewczyny czy któraś z was miała taki ból, pojawia się w okolicy podbrzusza lub jajnikow i promieniuje w okolice żołądka, tak na środek, są to kilkusekundowe jakby skurcze? Takie ukucia nie wiem ciężko to nazwać? Dzisiaj już któryś raz mi się zdarza, nie wiem czy to się wszystko rozciąga czy co nigdy czegoś takiego nie czułam, 😱🧐
Mam dzisiaj podobnie ale nie ciągnie do _żołądka. Też dziwne te bóle
 
reklama
Do góry