reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Watrobki chyba nie mozna ze wzgledu na zbyt duza ilosc witaminy A.
W sumie tak. Nie pomyślałam. Od razu z żelazem mi się skojarzyło. Bo jednak żelazo jest ważne. Aczkokwiek myślicie, że już całkowicie trzeba wykreślić z menu?
Kurde teraz i ja zaczęłam plamić. Na razie na brązowo ale sporo tego [emoji19]. Do 17 jestem w pracy jak się nie uspokoi to chyba pojadę na IP...
Nie możesz zwolnić się z pracy? Który masz tydzien? Ja bym od razu jechała. Ja jednak wolę zawsze dmuchać na zimne.
 
Kurde teraz i ja zaczęłam plamić. Na razie na brązowo ale sporo tego [emoji19]. Do 17 jestem w pracy jak się nie uspokoi to chyba pojadę na IP...
Mi lekarz powiedział, że plamienie na początku ciąży, to normalna rzecz. Warto skonsultować, brać luteine, ale krew to alarm.
 
Hej. Czytam was dzisiaj tylko pobieżne, bo czekam na wiadomość od Eweliny. Tez się o nią martwię :-(

Dzisiaj jestem naprawdę wykończona. Wczoraj trochę plamilam i bolał mnie brzuch, dzisiaj juz tylko brzuch pobolewa. Myślę, ze to przez noszenie dzieci w przedszkolu. Staram się tego nie robić, ale jak któreś wyciąga ręce to podnoszę. Nie wiem czy nie wziąć jutro wolnego. Nie chciałbym zarywać pracy, bo ciężki czas teraz, bo mamy nowa grupe i dzieci płaczą. Ale z drugiej strony w weekend z moimi dziećmi tez nie odpocznę.
 
W sumie tak. Nie pomyślałam. Od razu z żelazem mi się skojarzyło. Bo jednak żelazo jest ważne. Aczkokwiek myślicie, że już całkowicie trzeba wykreślić z menu?
Nie możesz zwolnić się z pracy? Który masz tydzien? Ja bym od razu jechała. Ja jednak wolę zawsze dmuchać na zimne.

Dzisiaj jest 8+6. Nie za bardzo mam jak się wyrwać, ale jak się nasili to coś wymyślę i pojadę
 
Czerwona herbata moze wywołać skurcze, lepiej wypić slaba czarna herbate lub kawe bo kofeina to śladowe ilości w takim kubku,trzeba by było jej wiadro wypić zeby zaszkodzila🙂
O to w sieci było, że można, zatem odstawie, bo piłam 1 dziennie, dla urozmaicenia, bo juz nie wiem co mozna pic: czarnej nie, owocowe maja hibiskus, zatem też nie, kawy nie. Zatem pije duzo wody, melise, rumianek i miętę.
 
reklama
Do góry