reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Kurde u mnie zawsze rano też mdłości... Ale wydaje mi się że to przez to że nie mogę nic jesc.. Biorę euthyrox na czczo 30 minut przed posiłkiem.. I te 30 minut najgorsze... Mam straszne mdłości martwię się że jak zwymiotuje to razem z lekiem... I nie wiem co robić 🙄. Ma któraś tak
tak ja tak mam. Jak wstaje normalnie i biore letrox i cos już działam w domu to chce mi się jesc i strasznie mdlilo.. dlatego mój jak wstaje i idzie do pracy przebudza mnie i daje mi lek o 5:40 😁 wtedy jak wstaje o 7 mogę zjeść już śniadanie 😊
Ja też biorę letrox na razie mdłości słabe bo dziś 5+2 i właśnie czekam kiedy śniadanie będę mogła zjeść, ale gdy się wzmocnią to biorę i szybko zasypiam potem jakaś szybka przekąska i jest ok. Nigdy nie zwróciłam, a to moja 4 ciąża z letroxem.
Dziewczyny ja popijam tylko małym łykiem wody, tak moja endo kazała.
Dziś o 12 wizyta u gina, ale bez usg.
Pozdrawiam nowe kwietniówki.
 
Hej dziewczyny,ja dzis w kiepskim nastroju bo sie czuje jak nie w ciazy,nic nie boli,nie mam mdlosci,wczoraj chociaz lekkie mialam,a dzis nic,az czasem sie lapie na tym ze zapominam ze jestem w ciazy,martwi mnie to bardzo. Dzis 6+5 ,pierwsze usg dopiero bede miec we wtorek.oby bejbi dalo znac dzis bo juz humor do dupy
 
Hej dziewczyny,ja dzis w kiepskim nastroju bo sie czuje jak nie w ciazy,nic nie boli,nie mam mdlosci,wczoraj chociaz lekkie mialam,a dzis nic,az czasem sie lapie na tym ze zapominam ze jestem w ciazy,martwi mnie to bardzo. Dzis 6+5 ,pierwsze usg dopiero bede miec we wtorek.oby bejbi dalo znac dzis bo juz humor do dupy
Ja mam 7+1 i jak mam jeden taki dzień to fruwam ze szczęścia 🤣🤣
 
Hej dziewczyny,ja dzis w kiepskim nastroju bo sie czuje jak nie w ciazy,nic nie boli,nie mam mdlosci,wczoraj chociaz lekkie mialam,a dzis nic,az czasem sie lapie na tym ze zapominam ze jestem w ciazy,martwi mnie to bardzo. Dzis 6+5 ,pierwsze usg dopiero bede miec we wtorek.oby bejbi dalo znac dzis bo juz humor do dupy
Nie martw się ja sie ciesze ze nie mam żadnych dolegliwości, mdłości to nic fajnego, mam kolezanke ktora w ciazy czula sie jak to mowila "jak mlody bog" i urodzila niedawno córeczkę :)
 
reklama
Hej dziewczyny,ja dzis w kiepskim nastroju bo sie czuje jak nie w ciazy,nic nie boli,nie mam mdlosci,wczoraj chociaz lekkie mialam,a dzis nic,az czasem sie lapie na tym ze zapominam ze jestem w ciazy,martwi mnie to bardzo. Dzis 6+5 ,pierwsze usg dopiero bede miec we wtorek.oby bejbi dalo znac dzis bo juz humor do dupy
U mnie też bez objawów . Jeszcze wczoraj że zmęczenia poleciała mi krew...
To mam stresa podwójnego 😔
Może czasem zakręci mi się w głowie ale to chyba z głodu
 
Do góry