reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

a to tak w temacie widocznego już brzuszka, jutro zaczynam 7tc, a taki brzuch z synem miałam w 14tc...:p xD
Ja dzisiaj weszłam na nasz stary wątek, w którym byłam kiedy byłam z córką w ciąży. Też sobie powspominałam trochę :D
A tak swoją droga może byśmy założyły inny wątek na zdjęcia testów, usg i brzuchów? Łatwiej będzie później wrócić do tych zdjęć
 
reklama
Aha, a co do covid-19 i tej chorej pandemii to ja w to nie wierzę i wiem, że to zwykła ściema...a chorzy pod respiratorami, czy umierający z powodu koronawirusa to po prostu osoby, które miały choroby współistniejące i które nawet wirus grypy by mógł zabić...nie mówię, że nie ma korony, bo jest, jak i wiele innych koronawirusów, ale absolutnie nikt mi nie wmówi, że ludzie umierają tylko dlatego, że się zarazili, a tak to byli zdrowi i nic im nie dolegało, bo to bzdura! Poza tym, natknęłam się ostatnio na bardzo mądry wpis jednego z ratowników medycznych, który mówi, że nigdy nie spotkał się z tym żeby choroba nie dawała żadnych objawów i ma racje! Każda choroba daje objawy choćby subtelne, ale jednak! Nie wspomnę też, że sam twórca testów, które są u nas przeprowadzane na covid powiedział wprost, że te testy nie służą do rozpoznawania wirusa i go nie wykrywają! No i jeszcze fakt, że nawet kobiety rodzące muszą podpisać ankietę, że "zgłaszają się z powodu prawdopodobieństwa zarażenia koronawirusem", a jeśli tego nie podpiszą to nie są przyjęte na porodówke jest dla mnie skandaliczne i pokazuje tylko ogrom tej szopki, która ma na celu nas ZNIEWOLIĆ i zrobić z nas DEBILI! Tyle w temacie covid ode mnie :p
Zgadzam się w 100% 😉 dla mnie to jest śmieszne, że „choroba bezobjawowa”! Cud medycyny! Choroba, która nie daje objawów 😂 można być NOSICIELEM, ale nie CHORYM w takim razie - to czemu wszystkich podpinają pod status „chory”? Chyba dla podbicia statystyk :).
 
Jak ja się teraz przestraszyłam :(
Wieczorem i całą noc miałam okropne, niesamowite skurcze. Koło południa przestało mnie boleć wszystko, do tego biust przestał być nabrzmiały :( Mój mąż powiedział,że przesadzam,ale wydaje mi się,że coś jest nie tak. Całe południe wczorajsze i noc zwijałam się z bólu, a teraz nic, mam mnóstwo sił... Mam nadzieję,ze to nie jest cisza przed burzą :(
Trochę dla mnie dziwne,że tak z minuty na minutę przestał mi puchnąć biust? Dałabym sobie rękę uciąć,że miałam wczoraj inne piersi, niż dziś, inne brodawki. Teraz się będę zastanawiać,czy coś się nie dzieje:/
Wiesz to tez nie jest tak ze beta nagle tak zacznie spadac jak szalona,ja pamietam jak poronilam i zarodek juz nie mial serduszka,to dopiero mi sie wszystkie objawy wlaczyly mocno.Ja juz sie staram nie analizowac,cycki mnie nie bola ale widze ze duzo z was tak ma
 
Z takimi dolegliwościami jak skurcze to się jedzie na IP, bo skurcze rzadko kiedy nie zwiastują problemu...u mnie 2 skurcze skończyły się poronieniem samoistnym i też z dnia na dzień minęły mi po nich objawy...mam nadzieję, że u Ciebie to jednak nic takiego, ale musisz to sprawdzić, w takich sytuacjach się nie czeka!
Jak rozmawiałam z koleżankami, to każda jedna mówiła,że bóle brzucha to norma,więc jakoś przeleżałam tę noc i jakoś wstałam rano. Już zaczynam rozumieć,czemu lekarze nie chcą,aby przychodzić np. w 5 tyg... :(
 
Witaj! Ja też 1 lipca mialam ostatnia miesiączkę :) powiedz nam coś więcej o sobie.
Ladybird1989 nie wiem co więcej napisać... To moja pierwsza ciąża i strasznie się stresuję, z jednej strony, że coś pójdzie nie tak, z drugiej, że nie będę miała swiadczenia macierzyńskiego, bo moja firma wymusiła na mnie założenie działalności. Całe dnie mam po prostu ściśnięty żołądek że stresu. Jutro idę na pierwszą wizytę u lekarza.. z jednej strony obawiam się, czy to nie za wcześnie, a z drugiej chyba nie wytrzymałabym z czekaniem kolejny tydzień. A Ty, byłaś już u lekarza? ;)
 
a to tak w temacie widocznego już brzuszka, jutro zaczynam 7tc, a taki brzuch z synem miałam w 14tc...:p xD
Też mam taki wydęty brzuch, jakbym w 4 miesiącu była :D
Dziewczyny, jak to jest, jak aplikacja mi pokazuje, że dziś mam 5tydzien +6 dni, to znaczy, że to jest 5 tydzień skończony i 6 w trakcie? A jak jutro mam 6+0, to znaczy, że skończone 6 tygodni?
 
reklama
Właśnie też tego nie rozumiem, mi też aplikacja pokazuje, że 5+2 to 6 tydz.
Też mam taki wydęty brzuch, jakbym w 4 miesiącu była :D
Dziewczyny, jak to jest, jak aplikacja mi pokazuje, że dziś mam 5tydzien +6 dni, to znaczy, że to jest 5 tydzień skończony i 6 w trakcie? A jak jutro mam 6+0, to znaczy, że skończone 6 tygodni?
 
Do góry