reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny, jestem na wakacjach i czytam Was wieczorami ale ciężko naprawdę za Wami nadążyć!

Mi lekarz zalecił pregne plus i pregne dha od razu na start. Dodatkowo jeszcze luteinę ze względu na poprzednie poronienie. Wyglada na to ze jednak co ginekolog to inna opinia ;)
Następna wizytę mam jak wroce po wakacjach w przyszły wtorek,... a to jeszcze tyle czasu!

Witam wszystkie nowe przyszłe mamusie!

MamaDwojki - trzymam mocno kciuki, żeby jednak złe przeczucia okazały się nieprawdziwe.

Dziewczyny macie napady głodu? Mnie czasem strasznie ssie w żołądku :)
Z objawów - to piersi dają mi się ostro we znaki. Najgorzej wieczorem jak ściągam stanik! Masakra
 
reklama
Nie. Nospe można?

Który tydzień u Ciebie?
Według aplikacji 5 tydzień. Jutro mam wizytę. I też mam bóle brzucha i kłucie w prawym jajniku. Pierwsza ciążę poroniłam więc teraz cokolwiek się dzieje to już stres. Ale lekarz mi kazała brać 3x 1 nospe. No i biorę od pozytywnego testu luteinę.
Mam nadzieję że to nie jakąś pozamaciczna czy inne *****.
 
Ja zaczelabym od tego żebyś napisała skąd jesteś to Ci może ktoś podpowie dobrego lekarza bo ciężko takiego znaleźć. Tamtym bym się nie przejmowała na nfz tak jest mało kiedy trafisz na super człowieka. Ktoś radził przychodnie przy szpitalu ale to nie takie proste nie dość że kolejki kosmos a musisz mieć wizytę przed 10 tyg by dostać becikowe to jeszcze przeważnie jak jest to normalna ciąża to Cię więcej nie przyjmą bo tam są przeważnie ciążę trudne bliźniacze mnogie itd więc zacznij od tego by napisać skąd jesteś i zobaczysz dostaniesz pomoc 😘

Lublin

No właśnie,jak tu się dostać przed 10tc:( nie wiem gdzie szukać lekarza. Ostatnio słabo przędziemy z kasą,i tak się strasznie boję tego wszystkiego.
 
Już po wizycie, udało mi się wskoczyć za kogoś wczoraj wieczorem u mojej ginekolog. Na razie ok, widoczny pęcherzyk ciążowy i woreczek żółtkowy. Na tą chwilę czekam co będzie dalej (poronienie miałam poprzednio w 7 tygodniu). Ale tym razem jestem "obstawiona" lekami i pod dobrą opieką mam cichą nadzieję, że może będzie dobrze. Czy są tu Dziewczyny też na lekach? Przyjmuję Euthyrox 88, Duphaston 3x, luteina 2x, Glucophage xr (do teraz 500, teraz mam mieć zmianę na 750), Acard no i Femibion 1, D3 2000. Trochę tego jest.
 
Lublin

No właśnie,jak tu się dostać przed 10tc:( nie wiem gdzie szukać lekarza. Ostatnio słabo przędziemy z kasą,i tak się strasznie boję tego wszystkiego.
No niestety ciąża kosztuje i to dużo. Może jest ktoś z Lublina kto poleci dobrego lekarza może w lupce wpisz Lublin może znajdziesz dziewczyny z Lublina . No dopiero się zacznie wydawanie wizyta średnio 200 zł dostaniesz listę wyników pierwsze około 250 zł zaraz 12 tyg prenatalne średnio 400-500 zł chyba że masz 35 lat to za darmo a pisałaś że nie masz i tak wkolko coś ale takie są uroki ciąży głowa do góry dasz radę dostaniesz l4 płatne 100 % często wychodzi więcej niż się zarabia pracując więc będzie dobrze 😘
 
Ja też z Lublina. Tydzień temu zapisałam się do przychodni na Lubartowskiej. Doktor Proll..podobno jest mega i na NFZ
Ja u niej byłam kiedyś z problemami z miesiączkowaniem,i nie polecam. Wyszłam bardzo niezadowolona i zmarnowałam tylko kasę. Nic konkretnego się nie dowiedziałam,a też dużo osób ją polecało.
 
Dziewczyny, jestem na wakacjach i czytam Was wieczorami ale ciężko naprawdę za Wami nadążyć!

Mi lekarz zalecił pregne plus i pregne dha od razu na start. Dodatkowo jeszcze luteinę ze względu na poprzednie poronienie. Wyglada na to ze jednak co ginekolog to inna opinia ;)
Następna wizytę mam jak wroce po wakacjach w przyszły wtorek,... a to jeszcze tyle czasu!

Witam wszystkie nowe przyszłe mamusie!

MamaDwojki - trzymam mocno kciuki, żeby jednak złe przeczucia okazały się nieprawdziwe.

Dziewczyny macie napady głodu? Mnie czasem strasznie ssie w żołądku :)
Z objawów - to piersi dają mi się ostro we znaki. Najgorzej wieczorem jak ściągam stanik! Masakra
Ja też mam wizytę we wtorek :) także czekamy razem . A co do napadów głodu od kilku dni mam dużo większy apetyt niż zwykle ;)
 
reklama
Do góry