reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Hej!
Jak się czujecie? U mnie zaczynają się lekkie mdłości, na szczęście bez wizyty w toalecie. Nigdy tego nie miałam w poprzednich ciążach. Jak wstanę za szybko to kręci mi się w głowie. Mam mgłę mózgową, zanim do mnie coś dotrze, to mija sporo czasu. Nienawidzę tego. Jestem ogólnie bardzo zmęczona. I się zastanawiam czy to ciąża, czy znowu tsh skoczyło. W tamtym roku czułam się identycznie zanim zaczęłam brac tabletki. Tsh badałam tydzień temu, więc chyba nie powinno być aż takich skoków.

Poza tym spoko ;) Pogoda dzisiaj u nas brzydka, więc chyba zrobimy sobie dzień lenia ;) też się czasami należy Może włącze króla lwa i obejrzę z córka.

U nas będzie prawie 10 lat i 5,5 roku różnicy. Sporo, ale tego już nie zmienię. Młodsza córka jest bardzo opiekuńcza, myślę, że będzie super starszą siostrą :)
Ja na razie nie mam żadnych dolegliwości. Czuję się dobrze
 
reklama
Nie, ale jeżeli to 6 to i tak by nie wyszło. Bo mam o czułości 25

A testów wcześniej nie robiłaś tak? Jeśli wcześniej testy wychodziły a beta teraz wynosi 6 to jest powód do zmartwienia. A jeśli to Twój zupełnie pierwszy test to gratulacje, uchwyciłaś ciążę najwcześniejszą z możliwych. :) Od 5 uznaje się ciążę.
 
A testów wcześniej nie robiłaś tak? Jeśli wcześniej testy wychodziły a beta teraz wynosi 6 to jest powód do zmartwienia. A jeśli to Twój zupełnie pierwszy test to gratulacje, uchwyciłaś ciążę najwcześniejszą z możliwych. :) Od 5 uznaje się ciążę.
Wczoraj robiłam, ale to to co mówiłam, że oczami wyobraźni widzę, ale to była biel. Dzisiaj już nie robiłam. Chciałam isc zrobić morfologie bo ostatnio kiepsko się czuje, a przy okazji jak już byłam to dla pewności ta betę, żeby wiedzieć na czym stoje. Morfologia wyszła perfect
 
Hej!
Jak się czujecie? U mnie zaczynają się lekkie mdłości, na szczęście bez wizyty w toalecie. Nigdy tego nie miałam w poprzednich ciążach. Jak wstanę za szybko to kręci mi się w głowie. Mam mgłę mózgową, zanim do mnie coś dotrze, to mija sporo czasu. Nienawidzę tego. Jestem ogólnie bardzo zmęczona. I się zastanawiam czy to ciąża, czy znowu tsh skoczyło. W tamtym roku czułam się identycznie zanim zaczęłam brac tabletki. Tsh badałam tydzień temu, więc chyba nie powinno być aż takich skoków.

Poza tym spoko ;) Pogoda dzisiaj u nas brzydka, więc chyba zrobimy sobie dzień lenia ;) też się czasami należy Może włącze króla lwa i obejrzę z córka.

U nas będzie prawie 10 lat i 5,5 roku różnicy. Sporo, ale tego już nie zmienię. Młodsza córka jest bardzo opiekuńcza, myślę, że będzie super starszą siostrą :)
Też odczuwam skoki ciśnienia, mdłości mam codziennie nad ranem i też w pierwszej ciąży tego nie doświadczyłam, do tego coraz mocniej bolą mnie piersi, ale nie są nabrzmiałe tylko takie jakby cięższe :p no i zawroty głowy też mnie dopadają właśnie rano jak za szybko wstanę...jutro urodziny mojego męża, więc trochę pracy mnie dziś czeka, bo sama robię tort :D
Między moim synem, a drugim dzieckiem będzie 1,5 roku różnicy, więc jestem ciekawa jak młody zareaguje na rodzeństwo :) ;)
 
Wczoraj robiłam, ale to to co mówiłam, że oczami wyobraźni widzę, ale to była biel. Dzisiaj już nie robiłam. Chciałam isc zrobić morfologie bo ostatnio kiepsko się czuje, a przy okazji jak już byłam to dla pewności ta betę, żeby wiedzieć na czym stoje. Morfologia wyszła perfect

Moim zdaniem ciąża właśnie się zaczyna. :)

Ja mam dzisiaj o 18:00 wizytę i mam nadzieję, że usłyszę serduszko :) <3

To trzymamy kciuki i czekamy na wieści. :)
 
Dziewczyny wyszła mi beta 6.. Nie wiem co o tym myśleć :(
To chyba niestety biochemiczna :(
Moja beta przy biochem była 7,71...:(
Nie chcę Cię dołować, ale nawet jeśli to ciąża to poziom 6 jest strasznie niski
...u mnie w labo nawet nie uznają tego jako ciąże i ginekolodzy też sceptycznie patrzą na taki wynik...może u Ciebie jest inaczej, ale ja bym się nie nastawiała na szczęśliwy finał i mówię to niestety z doświadczenia, a nie złośliwości
 
To chyba niestety biochemiczna :(
Moja beta przy biochem była 7,71...:(
Nie chcę Cię dołować, ale nawet jeśli to ciąża to poziom 6 jest strasznie niski
...u mnie w labo nawet nie uznają tego jako ciąże i ginekolodzy też sceptycznie patrzą na taki wynik...może u Ciebie jest inaczej, ale ja bym się nie nastawiała na szczęśliwy finał i mówię to niestety z doświadczenia, a nie złośliwości
Dziś 12 dzień po stosunku, a zagniezdzenie jest 6-12 dni. Dołować się nie zamierzam ;) jeżeli to jakimś cudem ciąża to nie chce stresu niepotrzebnego. Co ma być to będzie, ale jestem dobrej myśli. Znajoma mi pisze, że jej koleżanka w 4 tyg miała betę 32. Takie informacje mnie trzymają ;) co ma być to będzie.
 
reklama
Dziś 12 dzień po stosunku, a zagniezdzenie jest 6-12 dni. Dołować się nie zamierzam ;) jeżeli to jakimś cudem ciąża to nie chce stresu niepotrzebnego. Co ma być to będzie, ale jestem dobrej myśli. Znajoma mi pisze, że jej koleżanka w 4 tyg miała betę 32. Takie informacje mnie trzymają ;) co ma być to będzie.
Życzę Ci tego, żeby u Ciebie było inaczej i żeby ta beta zwiastowała zdrową ciążę :)
 
Do góry