reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Hej witam wszystkie!
Dziś robiłam test z „wpadki” - pozytywny 🙈
Byłam na becie i czekam
Na wynik (około 20.00)
Ostatnia @ 1.07 także wychodzi termin na 8.04
Mimo ze to nie pierwsza ciaza - jestem przerażona wystraszona i wszustko inne 😁 nie spodziewałam się poprostu...

Powiedzcie kiedy zapisać się do gina żeby coś było już widać na USG jeśli ostatnia @ tego 1.07
 
Witajcie. Właśnie zrobiłam trzy testy. Co sądzicie o nich?
 

Załączniki

  • 20200730_193206.jpg
    20200730_193206.jpg
    716,1 KB · Wyświetleń: 113
Witam Was. Należałam już przez chwilę do grupy Marcowej bo wg ostaniej miesiączki termin powinien być na 26 marca ale po dzisiejszej wizycie moja Pani doktor powiedziała, że ciąża jest raptem 3-4tygodniowa. Jeśli by tak było to termin wg moich obliczeń to ok 6 kwietnia. Ale dokładny termin poznamy 27 sierpnia.
A tak poza tym to cieszę się, że mogę dołączyć do grupy.
Mam 30 lat i jest to moja 3 ciąża. W domu mam już 5letniego syna i 3 letnią córkę.
 
reklama
Pokaz zdjecie :-)



Słyszałyście o tym, że czasami jest tak, że kobieta nie przyjmuje zarodka określonej płci i roni ciążę? Mi się kiedyś to rzuciło w oczy. Tak się zastanawiam czy to prawda, bo moja mama miała 3 córki, jedna córka ma dwie córki i ja też mam dwie córki. Rodzeństwo mojej mamy ma samych synów. A ci mają już różnie, albo tylko synów albo parkę.
Moja ciocia roniła córki a chłopców 3 ma donoszonych
 
Do góry