reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Heja! Ja po wizycie. Wszystko super. Rosnie chlopak w siłę. 838g :) ssal kciuka, puszczał bańki z buzki, wywalał język, machal rączkami [emoji813] szyjka dluga, 4cm :)
Teraz to dzieciaki szybko będą na wadze przybierać:) Ja jestem raptem jakieś 2 tygodnie za Tobą i mój dopiero niecałe 0.5 kg waży
 
Czy u którejś z was w ciąży padło zdrowie?
Ja to taka załamana jestem i aż spać nie mogę. Po 2 latach uaktywniła się astma - inhalatory 3, krople na sterydach, krople na alergię :( podskoczyło TSH więc następne tabletki :( dopiero to połowa ciąży i aż boję się odebrać następne wyniki z krwii bo znowu coś dojdzie. Boli mnie bardzo że dzidziusia muszę faszerować lekami przez moje chorobska :(
U mnie też astma wróciła po 5 latach spokoju i to ze zdwojoną siłą niestety. W pierwszych tygodniach ciąży myślałam, że już wyzionę. Ciężko mi było dojść z auta do lekarza czy sklepu do tego łapałam przeziębienia. Wyniki badań mam dobre, ale to być może przez to że już od dłuższego czasu staram się zdrowo odżywiać i tak się też przygotowywałam do ciąży. Mamy psa w domu a niby mam alergię na sierść psiaka. Wcześniej nic mi się takiego nie działo jak teraz w ciąży.
Wietrzysz często w domu? to dużo też pomaga. Nie za wysoka temperatura w pomieszczeniach. U nas jest podłogówka i teraz mam w planie zakup oczyszczaczo - nawilżacza do domu.
 
U mnie też astma wróciła po 5 latach spokoju i to ze zdwojoną siłą niestety. W pierwszych tygodniach ciąży myślałam, że już wyzionę. Ciężko mi było dojść z auta do lekarza czy sklepu do tego łapałam przeziębienia. Wyniki badań mam dobre, ale to być może przez to że już od dłuższego czasu staram się zdrowo odżywiać i tak się też przygotowywałam do ciąży. Mamy psa w domu a niby mam alergię na sierść psiaka. Wcześniej nic mi się takiego nie działo jak teraz w ciąży.
Wietrzysz często w domu? to dużo też pomaga. Nie za wysoka temperatura w pomieszczeniach. U nas jest podłogówka i teraz mam w planie zakup oczyszczaczo - nawilżacza do domu.

Z tym wietrzeniem to zależy gdzie się mieszka [emoji6] w Krakowie w zimie lepiej nie otwierać oknie. Ja nie mam astmy a jak czasem wyjdę to mnie tak to nasze wspaniałe powietrze przydusi ze szok. Ale polecam oczyszczacz-super się śpi!
 
Są u nas mamy cukrzycowe? ja juz nie wiem co jesc... niby po posilkach ten cukier caly czas w normie ale na czczo mam problem. caly czas przedzial 101-108.
mam takie zawirowania zero spokoju. wyszlam ze szpitala z corka dzis juz wyladowalysmy w przychodni czulam ze pobyt w szpitalu na jedno pomoze a z drugim wyjdziemy i tak tez sie stalo.
nie mialam czasu regularnie jesc i mierzyc cukru totalnie sie zaniedbalam.
za 4 dni jeszcze corka ma urodziny a ja wizyte. Mam nadzieje ze wizyta i podgladniecie maluszka da nam chociaz troszke zyciowego spokoju a 28.12 upragnione połówkowe.
Co do rannego cukru to często pomaga zjedzenie późnej kolacji lub w nocy jak się budzisz na siku dobrze przegryźć jakiegoś krakersa albo jogurt coś małego. Długie odstępy w jedzeniu też też powodują skoki cukru.
 
To się zgadza. Kraków ma najgorszy stan powietrza. My mieszkamy blisko lasów, więc mamy fajne powietrze ;)
Ja mieszkam w Radomsku. Dookoła lasy. Fakt niedaleko jest Bełchatów. Ale to co się u nas z powietrzem wyprawia to jakaś masakra. Pocieszam się że na moim 4 piętrze smogu nie ma ale wyjście na miasto to natychmiastowa zadyszka.
Screenshot_20181214-204850_Airly.jpeg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181214-204850_Airly.jpeg
    Screenshot_20181214-204850_Airly.jpeg
    50 KB · Wyświetleń: 372
reklama
U mnie też astma wróciła po 5 latach spokoju i to ze zdwojoną siłą niestety. W pierwszych tygodniach ciąży myślałam, że już wyzionę. Ciężko mi było dojść z auta do lekarza czy sklepu do tego łapałam przeziębienia. Wyniki badań mam dobre, ale to być może przez to że już od dłuższego czasu staram się zdrowo odżywiać i tak się też przygotowywałam do ciąży. Mamy psa w domu a niby mam alergię na sierść psiaka. Wcześniej nic mi się takiego nie działo jak teraz w ciąży.
Wietrzysz często w domu? to dużo też pomaga. Nie za wysoka temperatura w pomieszczeniach. U nas jest podłogówka i teraz mam w planie zakup oczyszczaczo - nawilżacza do domu.
Ja mam astmę nabyta około 6 lat temu. Nigdy nie pogodziłam się z tymi inhalatorami. Pewnego dnia zabrakło czasu na alergologa, astma nie nawracała i przez 2 lata z groszem był spokój. Teraz zaatakowała że zdwojoną siła i niestety teraz mamy w zachodniopomorskim wilgotny okres który mi nie służy:)
 
Do góry