reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

laski, ja w poprzedniej ciąży brałam przez 4 miechy luteinę (do 38 t.c.) i też kiepsko wspominam.. teraz powiedział, że mam brać przez miesiąc i myślałam, że umrę.. więc skoro ja z moim podejściem dałam radę to Wy też dacie ;)
w ogóle nie znoszę czegokolwiek dopochwowo.. nawet probiotyki w razie infekcji intymnych biorę doustnie (provag głównie), bo dopochwowe mnie wkurzają okropnie, no ale jak mus to mus

@sandra1234 trzymam kciuki! będzie dobrze! jakiś serial na odmóżdżenie i pij te płyny.. musi być dobrze!
Też mam taką nadzieję, jestem dobrej myśli, choć momentami mam mieszane myśli
 
reklama
Ja tez robie prywatnie i kolejki.... Boże, raz bylo 70 osob przede mną, a kolejka konczyla sie na zewnątrz
Ja zawsze robię badania w diagnostyce i tylko raz czekałam 15 minut, bo było zamieszanie, a tak to bardzo płynnie idzie. W szpitalu bym chyba umarła ze strachu zanim by była moja kolej, bo panicznie boję się krwi i igieł
 
Ja dzisiaj po wizycie, wszystko w porządku, lekarz się dziwił że tak wcześnie biodra zaczęły mi w takim stopniu dokucza c, że utrudnia mi to chodzenie i wstawianie z łóżka czy krzesła. No ale przecież sobie dolegliwości nie wymyśliłam...

Do tej pory 2.5 kg na plusie.
 
@Blondie póki co jest cisza..
w odpowiedzi zwrotnej miałam :


Hej :) Zrobię dział. Dodam dziewczyny i roześlę do was maile. Ty tylko będziesz wysłać link do działu, jeśli po założeniu dojdą kolejne dziewczyny I tyle
 
Kurde, tez krwawicie z nosa i dziąseł ? Mnie dzisiaj poszła grubo krew z nosa a przy myciu zębów dziąsła też krwawią...
Mi się wczoraj 2 razy krew z nosa puściła A należę do osób którym może z 2 razy w życiu leciała. Na którejś aplikacji czytałam że to normalne więc luzik [emoji4]
Rajo007 ja też wyglądam na 7 miesiąc! i po ostatnim występie mojej trzylatki, na którym siedziałam na mini krzesełku mąż musiał mi pomóc wstać, a ja potem przez cały wieczór myślałam, że kręgosłup mi pęknie na pół.. ale u mnie może być gorzej.. w tamtej ciąży utykałam na lewe biodro, które przy każdym obciążeniu bolało mnie tak, że potrafiłam upaść z moim brzuchem gigentem na ziemię.. więc cały ostatni miesiąc szłam "po ścianie"... a na końcówce będę pewnie wyglądać, jak ostatnio -czyli jakbym miała bliźniaki albo moje dziecko miało ważyć 7 kg, albo jakby ciąża trwała już jakieś hmm 11 miesięcy
no ale cóż.. przeżyłam wtedy, przeżyję teraz.. to tylko te ostatnie kilka miesięcy
Powiedz mi czy to biodro po ciąży Ci przeszło? Bo ja właśnie mam problem z lewym biodrem..boli i skóra drętwieje. Lekarz rodzinny zleciła mi zrobić Proteinogram bo ponoć w tym wychodzi jeśli jest stan zapalny i u mnie wyszło sporo odchyleń. Mówiła coś o problemie przy porodzie. 28.12 mam wizytę u reumatologa.
Dzień dobry [emoji16] ja już posprzątałam obie łazienki teraz muszę się tylko pozbyć tego domestosa i octu z ust blee miałam jeszcze dywan przeprac ale chyba sobie daruję więc tylko ciuchy do ogarnięcia i pościel do zmiany [emoji21]
Mnie wczoraj po całym dniu jazdy kręgosłup bolał strasznie jak się już położyłam to ulga niesamowita.

Dziewczyny z problemami z tsh co ile macie zlecone badania krwi?
Endo mam co 6tyg. Na całe szczęście tsh cały czas bez zmian poniżej 1 więc od początku Letrox 75
Jeśli chodzi o słodycze to ja pierwsze 3 mies nawet patrzeć nie mogłam na słodkie. Teraz mi przeszło i po porzadnym posiłku potrzebuje czegoś słodkiego. W sumie nie można chodzić takim „nie dokończonym” [emoji16]
Ja mam tak samo dosłownie [emoji16]
 
Dziewczyny nie udała mi się dieta od dzisiaj bo zjadłam dwa batoniki :no:
Z moich porządków świątecznych to umylam zlew cifem :rofl: reszte zrobi mąż i mama.
Jutro przychodzi babcia to zrobimy seernik i uszka :) i znowu się dieta nie uda :D
Macie naturalne sposoby na "wybielenie" ubrań w praniu? Jakaś soda lub ocet? Wszystko mi szarzeje. Mamy twardą wodę i chyba od tego.
 
Są u nas mamy cukrzycowe? ja juz nie wiem co jesc... niby po posilkach ten cukier caly czas w normie ale na czczo mam problem. caly czas przedzial 101-108.
mam takie zawirowania zero spokoju. wyszlam ze szpitala z corka dzis juz wyladowalysmy w przychodni czulam ze pobyt w szpitalu na jedno pomoze a z drugim wyjdziemy i tak tez sie stalo.
nie mialam czasu regularnie jesc i mierzyc cukru totalnie sie zaniedbalam.
za 4 dni jeszcze corka ma urodziny a ja wizyte. Mam nadzieje ze wizyta i podgladniecie maluszka da nam chociaz troszke zyciowego spokoju a 28.12 upragnione połówkowe.
 
Dzień dobry [emoji16] ja już posprzątałam obie łazienki teraz muszę się tylko pozbyć tego domestosa i octu z ust blee miałam jeszcze dywan przeprac ale chyba sobie daruję więc tylko ciuchy do ogarnięcia i pościel do zmiany [emoji21]
Mnie wczoraj po całym dniu jazdy kręgosłup bolał strasznie jak się już położyłam to ulga niesamowita.

Dziewczyny z problemami z tsh co ile macie zlecone badania krwi?
Ja co miesiąc mam robić tsh,ft3 I ft4. Jeżeli tsh jest poniżej 2.5 to biorę leki tak jak ustaliła mi Pani doktor,czyli euthyrox 75 x3 dni w tygodniu, 100 x4. W styczniu na wizytę.
 
reklama
Mi się wczoraj 2 razy krew z nosa puściła A należę do osób którym może z 2 razy w życiu leciała. Na którejś aplikacji czytałam że to normalne więc luzik [emoji4]Powiedz mi czy to biodro po ciąży Ci przeszło? Bo ja właśnie mam problem z lewym biodrem..boli i skóra drętwieje. Lekarz rodzinny zleciła mi zrobić Proteinogram bo ponoć w tym wychodzi jeśli jest stan zapalny i u mnie wyszło sporo odchyleń. Mówiła coś o problemie przy porodzie. 28.12 mam wizytę u reumatologa.Endo mam co 6tyg. Na całe szczęście tsh cały czas bez zmian poniżej 1 więc od początku Letrox 75Ja mam tak samo dosłownie [emoji16]

Co to za badanie? Wiesz może czy będziesz miała jakąś rehabilitację zalecona? U mnie jeśli będzie coraz gorzej to też muszę się wziąć za siebie
 
Do góry