reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2019

Ja mam bardzo głęboki pępek, nie wiem co by go moglo wypchać [emoji23] linii tez nie mam, za to wyrosły mi trzy czarne włosy mniej więcej w tym miejscu :/ obrzydliwe, musiałam je wyrwać pęseta.
 
reklama
Mi pępek z bardzo schowanego wylazł na wierzch. Schował się po ciąży ale już nigdy nie wrócił do poprzednich kształtów. Teraz już też nieco się wybałuszył.
 
A ja już miałam grzecznie siedzieć w domu do końca ciąży ale się trafił jeszcze jeden wyjazd służbowy, chociaż ciężko to nazwać delegacja-jadę 300 km żeby zjeść kolacje w restauracji i przespać się w hotelu ;) zawsze to jakaś rozrywka.
 
Ja mam bardzo głęboki pępek, nie wiem co by go moglo wypchać [emoji23] linii tez nie mam, za to wyrosły mi trzy czarne włosy mniej więcej w tym miejscu :/ obrzydliwe, musiałam je wyrwać pęseta.
Mi wogole włosy zrobiły się takie ciemne na brzuchu nie miałam tak wcześniej
 
mamuśki, jak Wasze pępki?
kiedy Wam zaczęły wychodzić w poprzednich ciążach?
i jak to jest z tą linea nigra? bo orientuje się że nie każda ją ma :)? lub o różnym stopniu nasilenia. pojawia się już u Was?

ja jak narazie pepek normalny i lini tez nie mam jeszcze......:confused:
 
reklama
Do góry