reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
mamuśki, jak Wasze pępki?
kiedy Wam zaczęły wychodzić w poprzednich ciążach?
i jak to jest z tą linea nigra? bo orientuje się że nie każda ją ma :)? lub o różnym stopniu nasilenia. pojawia się już u Was?
 
mamuśki, jak Wasze pępki?
kiedy Wam zaczęły wychodzić w poprzednich ciążach?
i jak to jest z tą linea nigra? bo orientuje się że nie każda ją ma :)? lub o różnym stopniu nasilenia. pojawia się już u Was?

A to kazda kobieta ma ten pepek wystajacy ? Mi sie wydawalo, ze to zalezu jaki sie ma. Ja mam gleboki. Co do tej linii, nie mam
 
mamuśki, jak Wasze pępki?
kiedy Wam zaczęły wychodzić w poprzednich ciążach?
i jak to jest z tą linea nigra? bo orientuje się że nie każda ją ma :)? lub o różnym stopniu nasilenia. pojawia się już u Was?
Ja nie miałam nigdy tej linii. I pępek też u mnie wygląda normalnie. Nie wychodzi na zewnątrz.
 
mamuśki, jak Wasze pępki?
kiedy Wam zaczęły wychodzić w poprzednich ciążach?
i jak to jest z tą linea nigra? bo orientuje się że nie każda ją ma :)? lub o różnym stopniu nasilenia. pojawia się już u Was?
Mi pępek już wystaje w szczególności po na jedzeniu. A jak wieczorem leżę na płasko i się np. zasmieje albo zakaszle to wyskakuje jeszcze bardziej [emoji14]
Lini jeszcze nie mam, w pierwszej ciąży miałam ale nie pamiętam od którego tygodnia.
 
mamuśki, jak Wasze pępki?
kiedy Wam zaczęły wychodzić w poprzednich ciążach?
i jak to jest z tą linea nigra? bo orientuje się że nie każda ją ma :)? lub o różnym stopniu nasilenia. pojawia się już u Was?
Ja nie mam ani pępka wystającego ani tej linii. Ale skóra taka napięta że myślę, że zaraz wyjdzie.
Koleżanka co urodziła 5 miesięcy temu tez miała wklesły. A potem jej wyszedł, urodziła i z powrotem się schował.
Ja mam schizy na punkcie pępka. Nie lubie go, nawet tam palca nie włoże bo mnie to skręca. A jak sobie pomyśle że może wyjść.... Olaboga :p
 
co do lini, właśnie wiem że niektóre mają prawie niewidoczna, a niektóre ciemna. i w różnym czasie wychodzi :)

ale jeśli chodzi o pępek to myślałam że to jest reguła :rolleyes2:
 
mamuśki, jak Wasze pępki?
kiedy Wam zaczęły wychodzić w poprzednich ciążach?
i jak to jest z tą linea nigra? bo orientuje się że nie każda ją ma :)? lub o różnym stopniu nasilenia. pojawia się już u Was?
U mnie na szczęście wyszła pod sam koniec ciąży tak jak i pępek. Natomiast teraz...pępek juz mi wyszedł tak od góry do połowy [emoji28] linii na szczęście jeszcze nie ma
 
reklama
Pępek to zależy chyba od tego jaki sie ma normalnie, ja mam wklęsły wiec nie wyszedł, brzuch nie był na tyle duży żeby go wycisnelo ale jak sie ma taki na równi z brzuchem to go wycisnie prędzej czy później. Nie wszystkie tez maja taką samą ilość wód płodowych, jak jest ich za dużo to i brzuch będzie ogromny i pępek będzie wystawał. Linia pojawiła mi sie jasniutka w pierwszej ciąży, w tej tez jest prawie niewidoczna.
 
Do góry