reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2019

Mi pod koniec ciąży pępek trochę wyskoczył, też miałam bzika na tym punkcie. Ale miałam naprawdę duży brzuch, bo bardzo dużo wód, myślę że to właśnie od rozmiaru i kształtu brzucha zależy. Lini nie miałam jakoś super, coś tam można się było dopatrzec i tyle. Teraz już coś się dzieje z tym pepkiem, ale nie wystaje cały.
Co do włosów na brzuchu u mnie właśnie dłuższe się zrobiły i przez to widoczne.

Padam dzisiaj, trzymałam syna w domu żeby podleczyc katar , a on mi się jeszcze bardziej rozchorowal już nie mam siły.. wyszliśmy od lekarza z tona leków, niestety nasza lekarka ma urlop.. nie chce mu dawać antybiotyku, ale nie wiem czy na tym sie nie skończy:(
 
reklama
Uff pocieszyłyście mnie z tą cerą, bo u mnie też tragedia, mimo że syn. Nigdy nie miałam takiego poligonu na twarzy, zaczynam już nawet rozważać wizytę u dermatologa, bo na policzku mam.coś jak rumień? Tylko pewnie i tak mi nic nie przepisze...
 
macie pod każdym postem reakcje na post.
ja przez przeglądarkę czytam, ale w apce bodajże też jest opcja tylko na 1 rzut oka ich nie widać
Screenshot_20181204-232609.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181204-232609.jpg
    Screenshot_20181204-232609.jpg
    143,4 KB · Wyświetleń: 382
reklama
Ja też wczoraj zauważyłam, że ktoś mi dał "Niezbyt mądre"
Osoba ta nigdy nic nie napisała, a czyta i komentuje. Dlatego jestem za wątkiem zamknietym.
Idę jeść śniadanie i zbieram się na badanie :)
 
Do góry