reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Ale bombowo widać u Was fikołki !!! Ja dziś się często czuje stukania i pukania (sama w szoku jestem bo to chyba przez to ze się Wam pożaliłam) byleby tak zostało...

@zmurka mega Ci wyszło!!! Można z tego przytrzymywacz do drzwi zrobić taki żeby się nie zamykały.
 
Mocne ruchy zaczelam czuc okolo 20 tygodnia i po tym uswiadomilam sobie, ze juz miesiac wczesniej czulam to samo tylko bardzo delikatnie. Mam lozysko z tylu. Jednak reka czuje tylko na wysokosci majtek, przez sadlaka raczej dlugo nie zobaczę jeszcze jak sie brzuch rusza. U Was super :):) moje dziecko czasem nie rusza sie caly dzien tylko zaczyna o 23. Dzisiaj juz zaczelam o tym myslec, ze nic i dentysta dziala cuda haha
 

Teraz powinno być ok :)
Wow super [emoji7] Mój misiek też fika na całego, aż cały brzuszek podskakuje. Uwielbiam to.
Dziś 20t3d cieszę się i boję bo nadciągają te tygodnie których się boję...
Dziś cały dzień leżałam, męczy mnie jelitówka, masakra żołądek mi ściska jakbym miała na nim zaciskający się pas, co jakiś czas nie mdli i muszę lecieć na 2. Ehhh jak nie urok to sr**ka, dosłownie.
U mnie już spory brzunio, ostatnio robiłam " porównanie" I nie da się ukryć, że rosnę. Ale kocham ten brzuszek i mam nadzieje,że do kwietnia go ponoszę [emoji7][emoji7][emoji7]
20181130_124701.jpeg
 

Załączniki

  • 20181130_124701.jpeg
    20181130_124701.jpeg
    63,7 KB · Wyświetleń: 296
Ja już od 18tc czuję ruchy, ale to moja druga ciąża. No i na początku czułam je baaardzo nisko i teraz przeważnie też. Tak tuż nad spojeniem łonowym. A z czasem zaczęłam je czuć od pępka w górę. [emoji4]
Moja to 4 ciąża (2 utracone 7 i 10 tc).... Jak byłam z córcia w ciazy to łożysko miałam na tylnej ścianie ,ale szczerze mówiąc nie pamietam w którym tygodniu zaczęłam czuć ruchy.... Było to ponad 10 lat temu..... Teraz wszytko przeżywam na nowo...
 
Dziewczyny a tak nie ciążowo zapytam... siedzę i myślę nad prezentami na gwiazdkę. Macie już jakieś pomysły dla drugiej połówki? Mi to zawsze sprawia największy problem. Dzieci mają zawsze listę na 4km i z tym nie ma problemu. Mąż nigdy niczego sobie nie życzy a mi z roku na rok coraz trudniej coś wymyślić.
 
reklama
Dziewczyny a tak nie ciążowo zapytam... siedzę i myślę nad prezentami na gwiazdkę. Macie już jakieś pomysły dla drugiej połówki? Mi to zawsze sprawia największy problem. Dzieci mają zawsze listę na 4km i z tym nie ma problemu. Mąż nigdy niczego sobie nie życzy a mi z roku na rok coraz trudniej coś wymyślić.

Portfel, pasek, perfumy. To tak na szybko :)
 
Do góry