reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Moj dzisiaj przylozyl ucho do brzucha i dostal w to ucho kopniaka [emoji23]

Zauwazylam, ze ostatnio bierze mnie szybko zmeczenie. I w polaczeniu z tym bolem kosci zaczynam się zastanawiać, co to bedzie w trzecim trymestrze... chyba trzeba sie cieszyc drugim poki trwa :D
 
reklama
Dziewczyny a tak nie ciążowo zapytam... siedzę i myślę nad prezentami na gwiazdkę. Macie już jakieś pomysły dla drugiej połówki? Mi to zawsze sprawia największy problem. Dzieci mają zawsze listę na 4km i z tym nie ma problemu. Mąż nigdy niczego sobie nie życzy a mi z roku na rok coraz trudniej coś wymyślić.
My w tym roku niczego sobie nie kupujemy bo pojechaliśmy trochę z tą sesją świąteczną. Wszystkie zdjęcia piękne i trochę kasy wyszło więc to będzie nasz prezent ;)
W zeszłym roku kupiłam mu koszulkę i spodenki z jakiejś tam oryginalnej firmy. Pu.ma czy jakoś tak. No i prezent uniwersalny to perfumy bo lubię jak ładnie pachnie ;)
 
Super wyszło!!

Pięknie widać kopniaki dziewczyny :) u mnie też są, ale nie aż tak widoczne.


Mój mąż sobie zażyczył maszynkę do golenia Philip.s oneblade. Ale gdyby nie to, to myślę, że też książka może od Wojewódzkiego. Chociaż najbardziej by się cieszył jakbym mu kupiła grę na kompa czyt. Wiedźmin. Ale sama sobie w stopę nie strzele :D
Swoją drogą ciekawe co ja dostanę. Już drugi rok mi kupuje prostownice i lokówke. A już zdążyłam włosy ściąć a on dalej myśli że tego potrzebuje :p.
Mój mi dwa lata temu kupił tableta. Zgadnij kto go teraz używa :D
 
@Heda, mój mąż to mol książkowy więc u niego to zawsze trafiony prezent, myślę że perfumy to taki uniwersalny prezent i ważne żeby się Tobie zapach podobal :D

Ja mam zagwozdke w tym roku co kupic teściom bo w ogóle nam nie chcą podpowiedzieć, a ja lubię kupowac coś konkretnego co się przyda.

@Biegi u nas dłuższy czas było tak za mała w brzuchu szalała, mąż tylko przyłożył rękę i koniec na szczescie po kilku próbach się udało.
 
Ale najważniejsze ze wszystko ok! Już jestem w domu, ale wpis zrobię chyba jutro bo padam na twarz, a muszę sobie jeszcze obiad na jutro zrobic.
I super :)

Ja tez mam wieczny problem z wyborem prezentu. Zwłaszcza że teraz średnio mam siłę na ganianie po sklepach, więc jedyna opcja to zakupy przez sklep internetowy. Za to corce juz kupilam klocki i mam spokoj :)
 
A tak wracając do ciążowych dolegliwości, od kilku dni kłuje mnie jakby w okolicy prawego jajnika, staram się więcej leżeć ale dziś znowu to czuje. Czy to może być objaw rozciągania macicy? Trochę martwi mnie że czuje to tylko z jednej strony. Miała któraś takie kłucia?
Tak, ja tak miałam. Najpierw lewy pobolewal, a później prawy kłuł. Mi się wydaje, że to zależy jak Dzidzia się ułożyła.
 
reklama
Nadrabialam czytanie wpisow. Czytam czytam o tym jak Wasze maleństwa szaleją w brzuchu i nagle czuje jak po prawej stronie rusza mi się brzuch :D myślałam,że to tętnica tak się podskakuje :p. Koszulkę do góry pociągnęłam i patrze a brzuszek podskakuje :) coś pięknego Tatuś przysnal, budzę go,zrywa się, a tu dzidzia zakończyła przedstawienie hehee ;)
 
Do góry