reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Dziewczyny chwalę się moim pierwszym zrobionym [emoji16] nie jest idealny ale bardzo fajna odskocznia dla myśli no i satysfakcja że zrobiło się coś samemu [emoji847]
20181203_173958.jpeg
 

Załączniki

  • 20181203_173958.jpeg
    20181203_173958.jpeg
    59,2 KB · Wyświetleń: 252
reklama
U mnie udało się odtworzyć oba filmiki, piękne wspomnienia ja pamiętam że w pierwszej ciąży nigdy nie udawało mi się nagrać takich ruchów ale może spróbuję teraz któregoś dnia, bo zdarza się że cały brzuch faluje.
 
@Magdalenams Zagięłaś mnie :D
poza tym że zazwyczaj czuję go po lewej stronie, jak się przesuwa i tam mnie dźga to nie wbija mi się, a już napewno go nie widać (jeśli o to chodziło)
Wstawiam zdj z pierwszej ciąży razem z rysunkiem jak to mniej więcej wygląda :D proszę o nie ocenianie moich zdolności plastycznych.
 

Załączniki

  • 20161105_235138 - Kopia.jpg
    20161105_235138 - Kopia.jpg
    1 011,1 KB · Wyświetleń: 81
@Magdalenams super! ja takich szaleństw jeszcze nie mam. ale od 3/4 dni dopiero odczuwam szturchniecia, dziś udało mi się parę razy to zobaczyć z zewnątrz, myślę że z dnia na dzień się będzie rozkręcal młody i mi też mimo tego amortyzatora z przodu uda się takie super chwile doświadczyć :)
 
@Magdalenams super! ja takich szaleństw jeszcze nie mam. ale od 3/4 dni dopiero odczuwam szturchniecia, dziś udało mi się parę razy to zobaczyć z zewnątrz, myślę że z dnia na dzień się będzie rozkręcal młody i mi też mimo tego amortyzatora z przodu uda się takie super chwile doświadczyć :)
W pierwszej ciazy też miałam łożysko z przodu także na pewno się i u Ciebie tak rozkreci. :)
 
reklama
@Magdalenams super! ja takich szaleństw jeszcze nie mam. ale od 3/4 dni dopiero odczuwam szturchniecia, dziś udało mi się parę razy to zobaczyć z zewnątrz, myślę że z dnia na dzień się będzie rozkręcal młody i mi też mimo tego amortyzatora z przodu uda się takie super chwile doświadczyć :)
Pewnie. Ja mam na przedniej ścianie łożysko a ruchy już od 18 tygodnia czuję. A od 20 już takie solidne kopniaki i falowania
 
Do góry