reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
@Biegi93 ekstra :D
a łożysko masz z tyłu?
Najpierw było z prawego boku, ale się przesunęło na tył. Teraz mam cały czas już w dnie z tyłu :)

W ogóle takie jaja. Mąż do mnie przyjechał po 3 tygodniach. Mała praktycznie przestała się ruszać . Wystraszyła się chyba własnego ojca :D Cała noc był taki spokój nawet siku nie latałam, chyba czuła ze coś obcego leży obok hahahhaa. Gdyby nie to ze w sobotę po południu widziałam ze fika to bym się zaczęła denerwować :p Pewnie jak sobie pojedzie to znowu się rozbryka bo teraz tylko od czasu do czasu gdzieś tam smyrnie pod skórą :)
 
@Biegi93 hahaha :)
mała jest dobra, przestraszyła się czegoś obcego, no ale teraz maluchy słyszą więc wszystko jasne, musi się przełamać :)

Ja niestety mam z przodu i bardzo ubolewam nad tym.. ale czuję od skończonego 18 tygodnia więc i tak dla mnie to jest niesłychane, że tak szybko. spodziewałam się w okolicach 22 tygodnia pierwszych ruchów, bo do tego pierwsza ciąża, ale może mały silacz rośnie hihi :)
 
udało mi się uchwycić mojego małego boksera :D dotąd były to delikatne uczucia przesuwania pod skórą, tylko na leżąco i po położeniu dłoni. ale od 3/4 dni czuję parę razy na dobę jak mnie szturcha od środka, czasami parę razy z rzędu ;)
wrzucilam prywatny film, nie wiem dlaczego ustawia najniższa jakość, można zmienić w ustawieniu. jakby na 1 rzut oka któraś nie zauważyła, to widać w okolicy mojego kciuka, 3/4 sekunda ;)

łożysko z przodu więc jestem zdziwiona :)
Kurczę nie widzę niestety ale wierzę na słowo. ;) i tak fajnie że Ci się udało nagrać. Bo mój dzisiaj kopał że cały brzuch chodził a jak zaczęłam nagrywać to klops...
 
@Magdalenams luzik, to jest takie drgniecie nie to co u Was pewnie, ale i tak jestem tym podjarana jak dziecko bo mam łożysko z przodu a ciąża pierwsza więc dumna jestem że mogłam to uchwycić hihi :)
następnym razem spróbuję uchwycić tak jak laski z youtuba, kladly długopis bo wtedy te drgniecia są widoczne :)
 
@Magdalenams luzik, to jest takie drgniecie nie to co u Was pewnie, ale i tak jestem tym podjarana jak dziecko bo mam łożysko z przodu a ciąża pierwsza więc dumna jestem że mogłam to uchwycić hihi :)
następnym razem spróbuję uchwycić tak jak laski z youtuba, kladly długopis bo wtedy te drgniecia są widoczne :)
Oo niezły pomysł. A nie układa ci się dziecko po jednej stronie brzucha? Jak mój sie wcisnie to zrobie zdjecie o co mi biega.
 
Ja mam łożysko z przodu i zawsze były to delikatne ruchy ale od 3-4 dni to ja nie wiem co mały urządza w brzuchu normalnie widać górki na brzuchu. Boskie uczucie. Kocham go :-)
 
reklama
Do góry