reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Cześć wszystkim tylko weekend mnie nie było na forum a tu tyle stron nie wiem kiedy to przeczytam. Niedziela była super od rana las szukanie ruin fabryki amunijcj w Nowogrodzie Bobrzanskim.) Uwielbiamy takie klimaty) Obiad z rodzicami i kino z mamą wieczorem dawno nigdzie nie byłam od początku ciąży ciągle w domu. A dzisiaj wizyta u gin zobaczymy co tam słychać u fasolki :)
 
reklama
Też dzisiaj robiłam badania.

Byłam u lekarza, bo trochę jednak niepokoiły mnie te bóle brzucha. Na miesiączkowe mówił, żeby brać Spazmolinę. Szyjka 4,2. Mam wadę macicy, więc czasem się trzęsę. Syn waży 353g :) a dzisiaj wg om 19t3d. Na połówkowe za tydzień 5 grudnia, bo dzisiaj synek nie był idealnie ułożony.

U mnie mąż od początku angażuje się w ciaży. Kiedyś z rana dawał mi jednego buziaka, teraz zawsze dwa :) gada do brzucha, głaszcze i ogarnia wszystko w domu, narzekać nie mogę :) dość ma tylko jak po raz setny pytam czy wszystkp będzie dobrze :)

Ja farbuję ziołową farbą herbatint.
 
Biegi- to nasze drugie dziecko więc raczej mąż zdaje sobie sprawę z tego, że siedzi tam żywa istotka. On ma jakiś kryzys ostatnio, chodzi obrażony jak dzieciak jakiś. Muszę to chyba przetrwać po prostu, ale denerwuje mnie to, że jestem w jednym z najważniejszych okresów w życiu i muszę być z tym sama :(
 
Ja już w domu po wizycie i wszystko ok z niunią. Siedzi sobie pupką na pęcherzu i stąd tak wędruję do łazienki co chwilę. Na półówkowe umówiliśmy się na 21.12 powiedział, że lepiej będzie widać wszystkie narządy. Po drodze wstąpiłam do lidla z myślą, że może znajdzie się jakiś zestaw bodziaków, a tam armagedon ludzie robili przez ręczniki. Masakra nie lubię takiej popychaniny.
Jeśli chodzi o fryzjera to stwierdziłam, że sobie podaruję na ten czas. Ostatnie farbowanie miałam we wrześniu w zbliżonym kolorze do mojego właśnie z tą myślą ;)


Powodzenia. Trzymam kciuki :)

Dziewczyny trzymam kciuki za wasze wizyty. Będzie dobrze! :)
A myślałam że ja mam późno połówkowe [emoji3] to który u Ciebie tydzień?

Ja po wizycie Leo ma jajka jak dzwony więc na 1000% jest chłopak [emoji7]
I ruchliwy mega chociaż dał się zbadać dokładnie ale lekarz mówi że połówkowe takie z prawdziwego zdarzenia to będą tego 13.12 [emoji4]
No i waży 227 gram lekarz mówi że kruszynka po mamie [emoji6][emoji1]
A co najfajniejsze ten mój mały urwis główkę ma już nad moim pempkiem i to dosyć wysoko [emoji28]
 
A myślałam że ja mam późno połówkowe [emoji3] to który u Ciebie tydzień?

Ja po wizycie Leo ma jajka jak dzwony więc na 1000% jest chłopak [emoji7]
I ruchliwy mega chociaż dał się zbadać dokładnie ale lekarz mówi że połówkowe takie z prawdziwego zdarzenia to będą tego 13.12 [emoji4]
No i waży 227 gram lekarz mówi że kruszynka po mamie [emoji6][emoji1]
A co najfajniejsze ten mój mały urwis główkę ma już nad moim pempkiem i to dosyć wysoko [emoji28]
A u Ciebie który tydzień? :)

Wszystkim Dziewczynom i Maluszkom gratuluję udanych wizyt :)
 
A myślałam że ja mam późno połówkowe [emoji3] to który u Ciebie tydzień?

Ja po wizycie Leo ma jajka jak dzwony więc na 1000% jest chłopak [emoji7]
I ruchliwy mega chociaż dał się zbadać dokładnie ale lekarz mówi że połówkowe takie z prawdziwego zdarzenia to będą tego 13.12 [emoji4]
No i waży 227 gram lekarz mówi że kruszynka po mamie [emoji6][emoji1]
A co najfajniejsze ten mój mały urwis główkę ma już nad moim pempkiem i to dosyć wysoko [emoji28]
Natalia my chyba jesteśmy w podobnym wieku ciąży z tego co kojarzę. Dzisiaj u mnie jest 18+5tc. A doktorkowi chyba coś się pomyliło bo jak sprawdzałam to 21 grudnia będę już po 22tc, więc przesunę wizytę. Po za tym mój mi właśnie oznajmił, że wtedy będzie impreza firmowa ;)
Co do wagi maleństwa to moja 300gr i najpierw się przeraziłam, a później już uspokoiłam, że wszystko ok. No wariatka jestem :D
 
Natalia my chyba jesteśmy w podobnym wieku ciąży z tego co kojarzę. Dzisiaj u mnie jest 18+5tc. A doktorkowi chyba coś się pomyliło bo jak sprawdzałam to 21 grudnia będę już po 22tc, więc przesunę wizytę. Po za tym mój mi właśnie oznajmił, że wtedy będzie impreza firmowa ;)
Co do wagi maleństwa to moja 300gr i najpierw się przeraziłam, a później już uspokoiłam, że wszystko ok. No wariatka jestem :D

U mnie bylo ostatnio 260g :) dlaczego po 22tyg to za pozno?
 
Nie wiem, chyba doktorek nie popatrzył dokładnie który to już będzie tydzień. Na pewno przesunę wizytę o tydzień szybciej tak jak było planowane.
 
reklama
Ja dzisiaj miałam spontaniczna wizytę u lekarza. Wczoraj wieczorem był już wynik wymazu i było napisane, że wyhodowano bakterie Lactobacillus speccies (+++). Oczywiście na początku mega się przestraszylam, ale wyczytałam w necie, że są to prawidłowe. Ale że akurat było na dzisiaj wolne miejsce do mojej gin to skorzystałam i się umówiłam. Okazało się, że nie mam co się stresować. A co najlepsze, paciorkowca póki co nie mam. Probiotyki dały radę :) przy okazji posłuchalam serduszka, więc jestem spokojna.

Nawet zrobiłam dzisiaj pierwsze zakupy. W pepco udało mi się kupić body nawet za 4,99 zł :)
 
Do góry