reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Czekam na nasze badanie połówkowe jak na szpilkach :) trzymajcie kciuki, bo to jest ten dzień gdy dowiem się czy dziecko odziedziczyło wadę po mnie czy nie :)
Powodzenia! Wierzę, że wszystko będzie dobrze :)

Ja mam połówkowe o 14. Mąż wziął urlop żeby iść ze mną zobaczyć co tam w tym brzuchu jest.

A od 2óch dni czuję ruchy! Tzn. wiecie takie przelewanie ale mocne i to zawsze około godziny 22 i jak leżę na plecach. Wczoraj przez cały film miałam rękę na brzuchu i się ekscytowalam :)

Dziewczyny co mają dziaiaj wizyty i połówkowe powodzenia! Wierzę, że to bedzie dobry dzień :)
 
@Rajo007 ja rozjaśnialam. Naturalnie mam ciemny brąz, a na głowie mam perłowy blond :p moja fryzjerka wie że jestem w ciazy i zadbała o dobór niesmierdzacych kosmetyków. Dostałam w gratisie zabieg z wiitaminami na włosy,masaż glowy także się mega odprezylam :)

Ja również mam stertę rzeczy do prasowania :oo2:, ale zostawiam to na jutro :biggrin2::biggrin2:
Ja od czwartku planuje pracować, więc dziś nadszedł ten dzień :D

Czekam na nasze badanie połówkowe jak na szpilkach :) trzymajcie kciuki, bo to jest ten dzień gdy dowiem się czy dziecko odziedziczyło wadę po mnie czy nie :)
Trzymamy kciuki! Będzie wszystko w porządku :) daj znać jak będziesz po ;)
 
Hej kobietki! Wreszcie Was doczytałam, a miałam chyba z 20 stron!
Jeżeli chodzi o tematy z łykaniem magnezu to ja też mam zalecenie 3x2 ale zazwyczaj łykam 4-5 dziennie, bo nie czuje potrzeby łykania aż sześciu. Jeżeli czujecie, że chcą Was łapać skurcze nóg czy gdziekolwiek indziej, to sam magnez nie wystarczy, musi to być magnez+potas. Mi ginekolog kazał brać Asparginian.

Mam do Was pytanie w sprawie wizyt u fryzjera- czy rozjaśniać włosy też można ? Bo ja mam blond włosy i chciałam sobie teraz zamiast całości to jakieś blond pasemka strzelić, ale czy można rozjaśniać?

U mnie jakiś kryzys w małżeństwie. Mamy z mężem od tygodnia ciche dni, mąż śpi w salonie [emoji20] staram się tym nie przejmować, ale wiadomo, jest ciężko. Chyba i ja i on się zaparliśmy i żadne nie chce odpuścić.

Pchełka- jak tam u Was ?
Ja rozjaśniam. Fakt że nie od skóry głowy ale jeżeli chodzi o "zapachy" rozjasniacza to jest to samo [emoji16]
 
A ja wczoraj w koncu poczulam pierwszego kopniaka :) i nie tak jak wczesniej jakies laskotanie, czy pecherzyki powietrza, ale solidny kop. Nie moglam sie wieczorem ulozyc i w koncu polozylam sie na brzuchu, a tu nagle "puk,puk" ;) i tego nie mozna bylo pomylic z jelitami czy czyms innym. Za chwile znowu. Tak jakby ktos tam chcial powiedziec "matka, ale wez na mnie nie lez" :D z wrazenia potem nie moglam zasnac.

U mnie tez polozenie na brzuchu dziala jak plachta na byka :D tak czulam najmocniej
 
Cześć :)

Kciuki za wszystkie wizyty [emoji813]


Ja wlosy ogolnie przyciemniałam ostatnio, bo nie chce mi sie co chwile odrostu poprawiać, ale zostaeilam jasnebrefleksy, wiec i rozjasniacz od glowy poszedl. Ale bylam u fryzjera i kolosalna roznica miedzy taką a drogeryjną farba, jelzi chodzi o zapachy ;)
 
Cześć :)

Kciuki za wszystkie wizyty [emoji813]


Ja wlosy ogolnie przyciemniałam ostatnio, bo nie chce mi sie co chwile odrostu poprawiać, ale zostaeilam jasnebrefleksy, wiec i rozjasniacz od glowy poszedl. Ale bylam u fryzjera i kolosalna roznica miedzy taką a drogeryjną farba, jelzi chodzi o zapachy ;)
Tak. Te w sklepach maja agresywne składniki. Zwłaszcza dużo więcej amoniaku. Nie polecam. Jak farbowac to tylko fryzjerskimi
 
reklama
Hej kobietki! Wreszcie Was doczytałam, a miałam chyba z 20 stron!
Jeżeli chodzi o tematy z łykaniem magnezu to ja też mam zalecenie 3x2 ale zazwyczaj łykam 4-5 dziennie, bo nie czuje potrzeby łykania aż sześciu. Jeżeli czujecie, że chcą Was łapać skurcze nóg czy gdziekolwiek indziej, to sam magnez nie wystarczy, musi to być magnez+potas. Mi ginekolog kazał brać Asparginian.

Mam do Was pytanie w sprawie wizyt u fryzjera- czy rozjaśniać włosy też można ? Bo ja mam blond włosy i chciałam sobie teraz zamiast całości to jakieś blond pasemka strzelić, ale czy można rozjaśniać?

U mnie jakiś kryzys w małżeństwie. Mamy z mężem od tygodnia ciche dni, mąż śpi w salonie [emoji20] staram się tym nie przejmować, ale wiadomo, jest ciężko. Chyba i ja i on się zaparliśmy i żadne nie chce odpuścić.

Pchełka- jak tam u Was ?
Co do męża to trzeba to przeżyć. Przepraszam ale nie kojarzę które to wasze dziecko czy pierwsze czy nie. Ale u mnie było tak samo, w ogóle nie czaił tego ze jestem w ciąży, generalnie czułam się jakbym wszystko robiła specjalnie żeby tylko się nie narobić. Nie muszę mówić ze prawie w ogóle nie gadaliśmy a jak już coś to się zarliśmy. Nie spaliśmy osobno ale jakby można było to by łóżko na dwie części podzielił. Do momentu kiedy wylądowałam w szpitalu a potem wyprowadziłam się do rodziców. Teraz to kompletnie inna osoba. Wystarczyło ze nie widzi mnie 3 tydzien. Już nas kocha najbardziej na świecie, ogólnie cud, miód i orzeszki. O mała pyta codziennie, chce żebym mu filmy wysyłała itd. Bardzo dużo zmienił tez moment jak zaczął czuć ruchy i sobie uświadomił wreszcie ze ta jego córka tam jest i żyje. Może musisz go bardziej zaangażować w życie brzucha :D ?
 
Do góry