reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Witam serdecznie
Na kwietniówakch piszę po raz pierwszy chociaż na forum "debiutowałam "na sierpień 2010 więc sporo czasu minęło ... super się wspieralysmy z dziewczynami i omawiałysmy kazdy nurtujący temat tak jak wy tutaj
Mam synka 8 letniego a teraz spodziewamy się drugiego dziecka...płci nie znamy jeszcze więc cierpliwie czekamy .
Postanowiłam do Was napisać nie ze względu na fakt iż planujecie stworzyć wątek zamknięty tylko że względu na to iż potrzebuje porady ...
Proszę czy możecie się wypowiedzieć jakie jest Wasze zdanie na temat bankowania krwi pępowinowej ?! Jestem z jednej strony temat zainteresowana ale jest masa sprzecznych informacji a dodatkowo jestem ostatnie dni ciągle "atakowana " przez Panią z banku. Mój błąd wypełniłam ankietę a teraz mam!!!
Mam mętlik w głowie więc każda uwaga jest dla mnie cenna Pozdrawiam
 
Sky_84, dzięki za odpowiedź :)
Już zrobiłam posiew, wynik za tydzień.
Ja do lekarza chodzę prywatnie, płacę niemało (porównujac do tego co pisałyście), bo u mnie połówkowe kosztuje 310, a w 13 tc płaciłam 290. Tak zazwyczaj 170. Ale to i tak niewiele w porównaniu do poprzedniego gina, u którego w 5tc zapłaciłam 400 zł!
 
Sky_84, dzięki za odpowiedź :)
Już zrobiłam posiew, wynik za tydzień.
Ja do lekarza chodzę prywatnie, płacę niemało (porównujac do tego co pisałyście), bo u mnie połówkowe kosztuje 310, a w 13 tc płaciłam 290. Tak zazwyczaj 170. Ale to i tak niewiele w porównaniu do poprzedniego gina, u którego w 5tc zapłaciłam 400 zł!

Za te najwazniejsze usg tez place 300 zl, za normalna wizyte 150, a z tymi posiewami ostatnio (byla jeszcze chlamydia) zaplacilam 390...teraz sie zapisalam do przychodni przyszpitalnej, to przynajmniej czesc badan bede miala za darmo, ale tu z kolei lekarz nie ma usg w gabinecie, wiec i tak sie pewni wybiore w miedzyczasie prywatnie.
 
Cześć dziewczyny, wczoraj mnie tak głowa okropnie bolała, że nie miałam na nic siły. W ogóle to jaką temperaturę macie na co dzień? bo u mnie przeważnie 35,8-9 a wczoraj 36,6 i jakoś tak się dziwnie poczułam. Głowa cała gorąca, twarz czerwona. Położyłam się wcześniej i chyba odespałam bo dzisiaj już jest wszystko dobrze.
Wczoraj mama odebrała mi wyniki i wszystko jest ok, a w poniedziałek czeka mnie zwykła wizyta.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!
Kochane Black Friday - nie przechodźcie koło galerii obojętnie :-D. W smyku internetowym chyba 20% na ubrania.
Ja tam wolę zaczekać do stycznia :)
 
Za te najwazniejsze usg tez place 300 zl, za normalna wizyte 150, a z tymi posiewami ostatnio (byla jeszcze chlamydia) zaplacilam 390...teraz sie zapisalam do przychodni przyszpitalnej, to przynajmniej czesc badan bede miala za darmo, ale tu z kolei lekarz nie ma usg w gabinecie, wiec i tak sie pewni wybiore w miedzyczasie prywatnie.

No to teraz jeszcze o chlamydii mi napisałaś, będę miała o czym mysleć :) ale to i ureaplazmę, mykoplazmy robiłam przed ciąża. 5 lat temu co prawda ;)
 
reklama
Ja dzisiaj na wizycie powiem mojej gin żeby mnie zadała i ewentualnie żeby też zrobila posiew bo od 3 dni coś mnie swedzi delikatnie i lepiej dmuchać na zimne.
Trzymam kciuki że resztę wizytujacych ze mna :)
 
Do góry